Sprzedawca stacjonarny i telefoniczny

Miejsce pracy: Al. Powstańców Wielkopolskich, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie oraz podnoszenie wzrostu sprzedawanych produktów AGD; umiejętność obsługi "trudnego klienta"; przygotowywanie i wysyłanie ofert do klientów; prowadzenie korespondencji mailowej; wystawianie faktur; przedstawianie ofert tzw. zastępczych klientowi na miejscu jak i telefonicznie. Zatrudnienie od zaraz, na podstawie umowy o pracę na okres próbny- 3 miesiące; jedna zmiana 08.00-16.00 Miejsce pracy: Galeria IBI Piła (4 tygodnie szkolenie w Tucznie - dojazd gwarantowany).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 4 929 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące, brak
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie. obsługa komputera, pakiet office - excel. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z klientem (sprzedaż) oraz w branży AGD.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FZK INTER NOVUM - Jan Trocki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Al. Powstańców Wielkopolskich, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Trocki
      Numer telefonu: 534642203
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
      skanowanie materiałów zasobu geodezyjnego
      StPr/20/0420
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Wykonywanie obowiazków w Dziale Służb Pracowniczych. Umowa na 12 m-cy z możliwościa przedłużenia. Oferty należy składać w kancelarii Szpitala Specjalistycznego w Pile pok. D14 lub przesłać elektronicznie. Szczegóły oferty na stronie internetowej Szpitala.
      StPr/20/0421
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Nakładanie arkuszy kartonu lub tektury, ustawianie parametrów na monitorze, nadzór nad pracą maszyny. Praca w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00.
      StPr/20/0422
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych - ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu, mycie i czyszczenie części oraz podzespołów. Praca dwuzmianowa w godzinach 08:00-16:00 i 12:00-20:00.
      StPr/20/0424

      Obsługa wagi najazdowej, samochodowej. Praca w godz. 15.00-19.00
      StPr/20/0417
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      poznanie i stosowanie zasad obiegu dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną
      StPr/20/0416

      Strzyżenie, układanie, farbowanie i inne zabiegi fryzjerskie. Zatrudnienie od czerwca 2020r., na podstawie umowy o pracę na czas określony-3 miesiące, praca na jedną zminę w godzinach: 10.00-18.00 oraz sobota: 8.00-14.00
      StPr/20/0413

      Ocieplanie budynków w systemie BSO (styropian). Kierowanie pojazdem. Zatrudnienie od zaraz na podstwie umowy o pracę na czas nieokreślony, praca na jedną zmienę od 7.00-15.00.
      StPr/20/0415

      Wykonywanie napraw pod nadzorem
      StPr/20/0409
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      Przygotowywanie posiłków typu Fast Food, obsługa kawiarki
      StPr/20/0410