Serwisant sprzetu AGD

Miejsce pracy: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Sprawdzanie stanu technicznego urządzeń; doświadczenie w naprawie sprzętu AGD; umiejętność planowania i organizowania własnej pracy; katalogowanie i zamawianie części oraz wybieranie najlepszej oferty; odpowiedzialność za zamawianie potrzebnych części oraz gospodarkę magazynową. Zatrudnienie od zaraz, na podstawie umowy o pracę na okres próbny- 3 miesiące; docelowo umowa na czas nieokreślony; jedna zmiana od 8.00-16.00. Miejsce pracy: Tuczno. Pracodawca zapewnia dojazd i powrót.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 4 929 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane w naprawie sprzętu AGD. Wykształcenie min. zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FZK INTER NOVUM - Jan Trocki
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Trocki
    Numer telefonu: 534642203
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
    Naprawa sprzętu AGD w warsztacie i z dojazdem do klienta. Okres próbny do 3 miesięcy
    StPr/20/0426
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

    Cięcie i obróbka elementów drewnianych, wykonywanie innych prac stolarskich zwiazanych z produkcją żaluzji (np. bejcowanie). Praca stojąca min. 8 godz. dziennie (do 12 godzin), zwiazana z dźwiganiem powyżej 5 kg. Okres wykonywania pracy 3 lata. Miejsce wykonywania pracy Kolorama Piła
    StPr/20/0427
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Prace wykonywane związane są ze skladaniem zaluzji (praca na windach góra-dół). Praca stojąca do 12 godzin dziennie i dźwiganiem powyżej 5 kg. Okres wykonywania pracy - 3 lata.
    StPr/20/0428

    UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI POMIESZCZENIA BIUROWE / SOCJALNE / HALA SERWISOWA
    StPr/20/0425
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prace wykonywane związane są ze skladaniem zaluzji (praca na windach góra-dół). Praca stojąca do 12 godzin dziennie i związana dźwiganiem powyżej 5 kg. Okres wykonywania pracy - 3 lata. Miejsce wykonywania pracy Kolorama Piła
    StPr/20/0429

    skanowanie materiałów zasobu geodezyjnego
    StPr/20/0420
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Wykonywanie obowiazków w Dziale Służb Pracowniczych. Umowa na 12 m-cy z możliwościa przedłużenia. Oferty należy składać w kancelarii Szpitala Specjalistycznego w Pile pok. D14 lub przesłać elektronicznie. Szczegóły oferty na stronie internetowej Szpitala.
    StPr/20/0421
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Nakładanie arkuszy kartonu lub tektury, ustawianie parametrów na monitorze, nadzór nad pracą maszyny. Praca w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00.
    StPr/20/0422

    Naprawa pojazdów samochodowych - ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu, mycie i czyszczenie części oraz podzespołów. Praca dwuzmianowa w godzinach 08:00-16:00 i 12:00-20:00.
    StPr/20/0424

    Obsługa wagi najazdowej, samochodowej. Praca w godz. 15.00-19.00
    StPr/20/0417
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN