Zamknij
REKLAMA

Spawacz

Nr oferty: StPr/20/0805Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Styki 14, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace przy spawaniu zewnętrznych sieci centralnego ogrzewania i wewnętrznych instalacji C.O. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PROGRESS Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się montażem instalacji i urządzeń sanitarnych, społka należy do grupy kapitałowej Szczecińskiej Energetyki Cieplnej. Miejsce wykonywania pracy:Piła + delegacje. Istnieje możliwość pracy w Niemczech. W razie delegacji zakwaterowanie, dowóz, diety po stronie pracodawcy. Zatrudnienie od zaraz, I umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w godzinach: 7.00-15.00. Możliwe nadgodziny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
 • Prawo jazdy kat. B
  Wymagania pożądane
  Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
   Pozostałe wymagania
   Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub kursy spawalnicze. Uprawnienia na spawanie gazowe lub elektryczne. Prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe w wykonywaniu robót spawalniczych. Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
   Dane pracodawcy:
   Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII SANITARNEJ "PROGRESS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
   Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
   Adres: Jana Styki 14, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
   Osoba do kontaktu:
   Numer telefonu:
   E-mail: [email protected]
   Język aplikacji: polski
   Wymagane dokumenty: CV
   Sposób kontaktu
   przekazania dokumentów:
   Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: CV należy wysłać na adres e-mail z dopiskiem Progress.
   Przewóz paczek, dostarczanie ich do klientów. Okres próbny 3 miesiące. Praca w godzinach między 7 a 16.
   StPr/20/0895
   data rozpoczęcia pracy od 23.11.2020
   wynagrodzenie od od 3 000 PLN

   Przewóz towarów. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące docelowo na czas nieokreślony.
   StPr/20/0890
   data rozpoczęcia pracy od 21.11.2020
   wynagrodzenie od od 3 800 PLN

   PRACA NA DZIAŁACH PRODUKCJI, PAKOWANIE BIG-BAGÓW
   StPr/20/0891
   data rozpoczęcia pracy od 30.10.2020
   wynagrodzenie od od 2 600 PLN

   Promowanie zagadnień związanych z przedsiębiorczością i samozatrudnieniem oraz umiejętnością kierowania i kreowania własnej przyszłości zawodowej; pomoc w identyfikacji zasobów młodego człowieka istotnych dla funkcjonowania zawodowego; udzielanie indywidualnych i grupowych informacji o możliwościach kształcenia, szkolenia i poszukiwanych zawodach na lokalnym i europejskim rynku pracy; realizacja przedsięwzięć dot. poradnictwa i doradztwa zawodowego dla uczestników OHP oraz absolwentów, młodzieży i dorosłych ze społeczności lokalnej; badanie preferencji zawodowych, ocena własnych mocnych i słabych stron, wykonywanie testów zainteresowań i uzdolnień zawodowych; rekrutowanie młodzieży do Hufców i Ośrodków Szkolenia i Wychowania; opracowywanie planów pracy we współpracy z pośrednikiem pracy i wychowawcą uczestników OHP; monitorowanie kariery absolwentów oraz udzielanie wsparcia; systematyczne uzupełnianie dokumentacji. Praca w godz. 07.45-15.45
   StPr/20/0880
   data rozpoczęcia pracy od 25.10.2020
   wynagrodzenie od od 2 680 PLN

   wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych
   StPr/20/0885
   data rozpoczęcia pracy od 19.11.2020
   wynagrodzenie od 1 440 PLN

   Sporządzanie harmonogramu pracy z młodzieżą, udział w opracowywaniu ścieżki wsparcia dla uczestników i absolwentów OHP na cały okres kształcenia danego rocznika oraz okres usamodzielniania absolwenta OHP; planowanie indywidualnych spotkań konsultacyjno-informacyjnych z uczestnikami OHP; ustalanie harmonogramu szkoleń zawodowych; sporządzanie analiz dotyczących sytuacji młodzieży na lokalnym rynku pracy; analizowanie rynku pracy w kontekście potrzeb szkoleniowych klienta; rozpoznanie lokalnego rynku pracy i edukacji, jego najważniejszych uczestników: pracodawców, instytucji działających na rzecz młodzieży i pracodawców (np. izby rzemieślnicze, stowarzyszenia pracodawców, itp.); utrzymywanie stałych kontaktów z urzędami i pracodawcami na terenie działania; monitorowanie potrzeb lokalnych pracodawców, społeczności; opracowywanie oferty szkoleniowej na podstawie informacji zebranych od lokalnych pracodawców, planowanie kosztów realizowanych kursów; hospitowanie zajęć na kursach według ustalonego planu i sporządzanie sprawozdań z hospitacji; prowadzenie ścisłej współpracy z jednostkami pionu kształcenia i wychowania (CKiW, OSiW, HP, na terenie danego CEiPM); udział w pracach zespołów wsparcia uczestników; promocja usług wsród potencjalnych klientów OHP oraz rozpowszechnianie działalności w środowisku lokalnym, uzupełnianie dokumentacji. Miejsce wykonywania pracy: Piła
   StPr/20/0881
   data rozpoczęcia pracy od 25.10.2020
   wynagrodzenie od od 2 680 PLN

   Obsługa monitoringu, obsługa komputera, zarządzanie pracownikami. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00. Możliwość przedłużenia umowy, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ochrona obiektu handlowego.
   StPr/20/0871
   data rozpoczęcia pracy od 14.11.2020
   wynagrodzenie od 18 - 19 PLN

   Ochrona obiektów handlowych - obsługa monitoringu. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00. Możliwość przedłużenia umowy, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ochrona obiektu handlowego.
   StPr/20/0872
   data rozpoczęcia pracy od 14.11.2020
   wynagrodzenie od 18 - 19 PLN

   Ochrona obiektu handlowego, ochrona osób i mienia. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00. Możliwość przedłużenia umowy, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ochrona obiektu handlowego.
   StPr/20/0873
   data rozpoczęcia pracy od 14.11.2020
   wynagrodzenie od 18 - 19 PLN

   - udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej - stała wzajemna komunikacja z personelem Szpitala w celu realizacji oczekiwań pacjentów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie, - sporządzanie leków recepturowych, - monitorowanie stanów magazynowych w aptece. Zatrudnienie od 01.11.2020r.
   StPr/20/0869
   data rozpoczęcia pracy od 16.11.2020
   wynagrodzenie od od 4 500 PLN

   REKLAMA