Kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 35, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Kasjer-sprzedawca w dziale wędliny, wykładanie towaru w witrynach chłodniczych lub zatrudnienie jako kasjer-sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, rozliczanie gotówki. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na dwie zmiany w godzinach: 6.00-14.00; 13.30-21.30 (praca w niedziele handlowe). Miejsce pracy: Intermarche.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • ksiażeczka sanepidowska
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie zawodowe.
      Pracodawca: "FLOTINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ludowa 11, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Markiewicz
      Numer telefonu: 67 351 16 65
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
      Prowadzenie samochodu dostawczego z przyczepą na terenie UE
      StPr/20/0902
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      - sprzątanie lazienek na hali - sprzątanie hal - sprzątanie biur - dezynfekcja miejsc pracy na hali produkcyjnej
      StPr/20/0896
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsługa plotera CNC.
      StPr/20/0897
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wykonywanie prac przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych. Praca w ruchu ciągłym
      StPr/20/0898

      Transport leków i wyrobów medycznych z zpteki szpitalnej na oddziały szpitalne.
      StPr/20/0899

      Przewóz paczek, dostarczanie ich do klientów. Okres próbny 3 miesiące. Praca w godzinach między 7 a 16.
      StPr/20/0895
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przewóz towarów. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące docelowo na czas nieokreślony.
      StPr/20/0890
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      PRACA NA DZIAŁACH PRODUKCJI, PAKOWANIE BIG-BAGÓW
      StPr/20/0891

      wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych
      StPr/20/0885
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Obsługa monitoringu, obsługa komputera, zarządzanie pracownikami. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00. Możliwość przedłużenia umowy, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ochrona obiektu handlowego.
      StPr/20/0871
      wynagrodzenie od 18 - 19 PLN