Mgr farmacji

Miejsce pracy: Rydygiera 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej - stała wzajemna komunikacja z personelem Szpitala w celu realizacji oczekiwań pacjentów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie, - sporządzanie leków recepturowych, - monitorowanie stanów magazynowych w aptece. Zatrudnienie od 01.11.2020r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Farmacja
    Pracodawca: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rydygiera 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Raczyńska Ewa Borow
    Numer telefonu: 67 210 62 15, 67 210 65 00
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prowadzenie samochodu dostawczego z przyczepą na terenie UE
    StPr/20/0902
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    - sprzątanie lazienek na hali - sprzątanie hal - sprzątanie biur - dezynfekcja miejsc pracy na hali produkcyjnej
    StPr/20/0896
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Obsługa plotera CNC.
    StPr/20/0897
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wykonywanie prac przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych. Praca w ruchu ciągłym
    StPr/20/0898

    Transport leków i wyrobów medycznych z zpteki szpitalnej na oddziały szpitalne.
    StPr/20/0899

    Przewóz paczek, dostarczanie ich do klientów. Okres próbny 3 miesiące. Praca w godzinach między 7 a 16.
    StPr/20/0895
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Przewóz towarów. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące docelowo na czas nieokreślony.
    StPr/20/0890
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    PRACA NA DZIAŁACH PRODUKCJI, PAKOWANIE BIG-BAGÓW
    StPr/20/0891

    wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych
    StPr/20/0885
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Obsługa monitoringu, obsługa komputera, zarządzanie pracownikami. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie 12-godzinnym 7.00-19.00. Możliwość przedłużenia umowy, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ochrona obiektu handlowego.
    StPr/20/0871
    wynagrodzenie od 18 - 19 PLN