Operator monitoringu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obserwacja monitoringu, obsługa komputera w celu wykrywania osób mogących popełnić wykroczenie, wpuszczanie na teren firmy osób uprawnionych. Praca w godz.: 08.00-20.00, 20.00-08.00 (soboty, niedziele), 17.00-06.00 (pon.- pt.).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 16.03.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość komputera
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Doradca klienta
    Numer telefonu: 067 215-11-27
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Naprawa pojazdów mechanicznych - samochodów ciężarowych. Komunikacja z kierowcami w języku rosyjskim. Przyjmowanie informacji o usterkach w samochodach od kierowców obcojęzycznych. Okres próbny - 3 miesiące, godziny pracy 8.00-16.00.
    StPr/21/0197
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Opracowanie propozycji i nadzorowanie realizacji planów marketingowych.
    StPr/21/0198
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    obsługa sprzedaży internetowej, pakowanie paczek
    StPr/21/0193

    Pielęgnacja roślin: podlewanie, przesadzanie, odchwaszczanie.
    StPr/21/0182

    produkcja mebli i ich montaż
    StPr/21/0187

    Kierowca samochodu dostawczego - teren Europy. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, wyjazdy 2-3 tygodnie. Pierwsza umowa zlecenie, możliwość przedłużenia umowy na podstawie umowy o pracę.
    StPr/21/0186

    Montaż instalacji sanitarnych ( c.o., wod-kan) itp. sumienność w wykonywaniu obowiązków,dbanie o porządek podczas wykonywania pracy, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości pow. 3 metrów, umiejętność pracy w zespole. Okres zatrudnienia 3 mieisące. Godziny pracy: 7.00-15.00.
    StPr/21/0181

    Obsługa klienta, przyjmowanie towaru.
    StPr/21/0191

    StPr/21/0192

    Samodzielne prowadzenie obsługi księgowej w zakresie PKPiR, ryczałtu klientów biura, sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT. Zatrudnienie od marca 2021r. na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (w zależności od posiadanych kwalifikacji możliwość zatrudnienia bez okresu próbnego), praca na jedną zmianę od 7.00-15.00.
    StPr/21/0173
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN