Asystent do spraw księgowości

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: rejestrowanie dokumentów w systemie księgowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane kierunki ekonomia, zarządzanie, mile widziany kurs księgowy - samodzielny księgowy, mile widziana obsługa programów księgowych, mile widziany j. angilelksi poziom podstawowy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 672151127
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
    Załadunek, rozładunek i prowadzenie samochodu ciężarowego. Wózek elektryczny do załadunku. Dotyczy usług kurierskich. Okręg zachodniopomorski. Zatrudnienie od zaraz pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 1 miesiąc (możliwość przedłużenia umowy), codzienne powrotu do domu. Samochód znajduje się w Pile. Miejsce pracy: głównie Piła + okręg zachodniopomorski.
    StPr/21/1079
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Wysyłanie decyzji i zaświadczeń oraz rejestracja spraw.
    StPr/21/1081
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Obsługa klientów, wykonywanie zabiegów stylizacji rzęs.
    StPr/21/1082

    Wykonywanie zabiegów w salonie, sprzedaż kosmetyków.
    StPr/21/1083

    Pomocnik budowlany, prace ogólnobudowlane, prace dekarskie. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie podstawowym na jedną zmianę w godzinach: 8.00-16.00. Miejsce pracy: Piła i okolice.
    StPr/21/1080
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przewozy na linii regularnej i regularnej specjalnej. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca zgodnie z dyspozycjami na terenie Polski i Europy.
    StPr/21/1071

    Prace wspierające operatora, pomoc przy obsłudze maszyn, pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych, czynności polegające na pakowaniu wyrobów gotowych, pomoc przy przygotowywaniu produktów do wysyłki. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - do 3 miesięcy (docelowo zatrudnienie na stałe), praca w ruchu ciągłym na dwie zmiany w godzinach: 7.00-19.00; 19.00-7.00.
    StPr/21/1077

    Obsługa gości restauracji w Hotelu. Okres zatrudnienia 3 lata, dwie zmiany w godzinach: 6.00-14.00; 14.00-22.00.
    StPr/21/1078
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych, dekorowanie potraw.
    StPr/21/1074

    kopanie i wypełnianie dołów i rowów, sprzątanie placu budowy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do transportu ręcznego i wózków ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów na przyczółkach mostowych; posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.;
    StPr/21/1022