Pomocniczy robotnik mostowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kopanie i wypełnianie dołów i rowów, sprzątanie placu budowy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do transportu ręcznego i wózków ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów na przyczółkach mostowych; posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy, zorganizowanie [Umiejętność 1] : bardzo dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej na dworze [Inne] : UWAGA! Dodatkowe miejsce pracy - według zleceń z kontrahentami dot. budowy mostów teren Polski. Adres do korespondencji i do wysyłki informacji starosty: ul. Świętojańska 45/6, 81-391 Gdynia, tel. do kontaktu z kandydatami: + 48 507 051 713, tel. do spraw organizacyjno-technicznych: 516 772 516
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Macioszek
      Numer telefonu: 672151126
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Załadunek, rozładunek i prowadzenie samochodu ciężarowego. Wózek elektryczny do załadunku. Dotyczy usług kurierskich. Okręg zachodniopomorski. Zatrudnienie od zaraz pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 1 miesiąc (możliwość przedłużenia umowy), codzienne powrotu do domu. Samochód znajduje się w Pile. Miejsce pracy: głównie Piła + okręg zachodniopomorski.
      StPr/21/1079
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Wysyłanie decyzji i zaświadczeń oraz rejestracja spraw.
      StPr/21/1081
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Obsługa klientów, wykonywanie zabiegów stylizacji rzęs.
      StPr/21/1082

      Wykonywanie zabiegów w salonie, sprzedaż kosmetyków.
      StPr/21/1083

      Pomocnik budowlany, prace ogólnobudowlane, prace dekarskie. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie podstawowym na jedną zmianę w godzinach: 8.00-16.00. Miejsce pracy: Piła i okolice.
      StPr/21/1080
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przewozy na linii regularnej i regularnej specjalnej. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca zgodnie z dyspozycjami na terenie Polski i Europy.
      StPr/21/1071

      Prace wspierające operatora, pomoc przy obsłudze maszyn, pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych, czynności polegające na pakowaniu wyrobów gotowych, pomoc przy przygotowywaniu produktów do wysyłki. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - do 3 miesięcy (docelowo zatrudnienie na stałe), praca w ruchu ciągłym na dwie zmiany w godzinach: 7.00-19.00; 19.00-7.00.
      StPr/21/1077

      Obsługa gości restauracji w Hotelu. Okres zatrudnienia 3 lata, dwie zmiany w godzinach: 6.00-14.00; 14.00-22.00.
      StPr/21/1078
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych, dekorowanie potraw.
      StPr/21/1074

      kopanie i wypełnianie dołów i rowów, sprzątanie placu budowy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do transportu ręcznego i wózków ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów na przyczółkach mostowych; posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.;
      StPr/21/1022