Elektryk

Miejsce pracy: Piła i okolice, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie/naprawa nowych lub istniejących instalacji elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego, itp. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa na stałe), praca 8 godzin dziennie: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00. Możliwe okresowe przeprowadzanie kontroli instalacji w godzinach: 11.00-19.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 24.12.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, elektryczne
    • średnie branżowe, elektryczne
    • zasadnicze branżowe, elektryczne
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane albo wykształcenie zawodowe/techniczne: elektryczne albo obojętnie jakie wykształcenie + uprawnienia elektryczne do 1KV. Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją, umiejętności elektryczne, mile widziane doświadczenie zawodowe - osoba do przyuczenia.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SPIN DOROTA BLICHARZ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Aleja Wojska Polskiego 44, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Justyna Blicharz
        Numer telefonu: 508 893 502
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
        Zapoznanie się z obiegiem dokumentów, układanie i zszywanie akt.
        StPr/21/1431
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Bieżąca kontrola sprawności działania maszyn i urządzeń, konserwowanie linni produkcyjnych, montaż nowych instalacji, prace remontowo-konserwacyjne. Praca w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00 (możliwe wekendy)
        StPr/21/1417
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Obsługa kawiarni dworcowej
        StPr/21/1418

        obsługa obrabiarek
        StPr/21/1350
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obróbka metalu
        StPr/21/1351

        Nauka i pomoc w zakresie: sprawdzania umów, przygotowania do archiwizacji dowodów księgowych, obsługi programu Płatnik.
        StPr/21/1419

        Pozyskiwanie zleceń transportowo spedycyjnych. Obsługa giełdy transportowej
        StPr/21/1409

        Przewóz towarów samochodem dostawczym z przyczepą na terenie UE (bez Francji, Szwajcarii, UK). Pierwsza umowa na okres próbny - 1 miesiąc (następnie umowa na stałe), system czasu pracy do ustalenia z kandydatem (2 tygodnie na 4 dni; 2 tygodnie na 1 tydzień).
        StPr/21/1403
        wynagrodzenie od od 2 800 do 10 000 PLN

        przyjmowanie i dokumentowanie dostaw towarów, sprzedaż paliwa, informowanie klientów o ofercie sprzedażowej, organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami HACP, BHP
        StPr/21/1410

        Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestru VAT, prowadzenie rejestrów kasowych
        StPr/21/1411