Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Załadunek, rozładunek i prowadzenie samochodu ciężarowego. Wózek elektryczny do załadunku. Dotyczy usług kurierskich. Okręg zachodniopomorski. Zatrudnienie od zaraz pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 1 miesiąc (możliwość przedłużenia umowy), codzienne powrotu do domu. Samochód znajduje się w Pile. Miejsce pracy: głównie Piła + okręg zachodniopomorski.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 24.12.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat C+E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. C+E, mile widziane wykształcenie zawodowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe 1 rok jako kierowca - wymagane, mile widziane uprawnienia ADR.
      Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWO-REMONTOWO-HANDLOWE Kazimierz Popiołek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Kazimierz Popiołek Regina Popi
      Numer telefonu: 696 636 719, 600 341 329
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Uprzednio kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
      Zapoznanie się z obiegiem dokumentów, układanie i zszywanie akt.
      StPr/21/1431
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Bieżąca kontrola sprawności działania maszyn i urządzeń, konserwowanie linni produkcyjnych, montaż nowych instalacji, prace remontowo-konserwacyjne. Praca w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00 (możliwe wekendy)
      StPr/21/1417
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa kawiarni dworcowej
      StPr/21/1418

      obsługa obrabiarek
      StPr/21/1350
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      obróbka metalu
      StPr/21/1351

      Nauka i pomoc w zakresie: sprawdzania umów, przygotowania do archiwizacji dowodów księgowych, obsługi programu Płatnik.
      StPr/21/1419

      Pozyskiwanie zleceń transportowo spedycyjnych. Obsługa giełdy transportowej
      StPr/21/1409

      Przewóz towarów samochodem dostawczym z przyczepą na terenie UE (bez Francji, Szwajcarii, UK). Pierwsza umowa na okres próbny - 1 miesiąc (następnie umowa na stałe), system czasu pracy do ustalenia z kandydatem (2 tygodnie na 4 dni; 2 tygodnie na 1 tydzień).
      StPr/21/1403
      wynagrodzenie od od 2 800 do 10 000 PLN

      przyjmowanie i dokumentowanie dostaw towarów, sprzedaż paliwa, informowanie klientów o ofercie sprzedażowej, organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami HACP, BHP
      StPr/21/1410

      Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestru VAT, prowadzenie rejestrów kasowych
      StPr/21/1411