Kucharz

Miejsce pracy: Gliniana 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (z możliwością przedłużenia), praca na jedną zmianę w godzinach: 12.00-20.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.02.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • ksiażeczka sanepidowska
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagana książeczka sanepidowska, znajomość kuchni polskiej, wysoka kultura osobista, estetyka, mile widziane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Stajnia sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gliniana 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Ochryniak
      Numer telefonu: 606 494 490
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
      Praca na monitoringu sklepowym, wychwytywanie osób dokonujących kradzieży, obchód sali sprzedaży. Zatrudnienie od zaraz, praca wg grafiku, również w dni wolne. Miejsce pracy: Market Biedrona Piła. Mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
      StPr/22/0071
      wynagrodzenie od od 20,79 PLN

      Prace porządkowe, drobne prace konserwatorskie.
      StPr/22/0073
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Rejestracja wpływającej korespondencji, wypisywanie formularzy druków.
      StPr/22/0074

      Pomoc na stanowisku ds. Skarbu Państwa, pomoc przy numerowaniu i upinaniu dokumentów księgowych.
      StPr/22/0077

      Prace Dekarskie Zatrudnienie od lutego 2022r., praca na jedną zmianę w godzinach: 7.00-15.00.
      StPr/22/0070
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Sprzedaż biletów na połączenia kolejowe, obsługa klienta, udzielanie informacji o połączeniach kolejowych. Miejsce pracy: Dworzec PKP Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 1 rok, praca w systemie równoważnym według ustalonego grafiku w godzinach: 5.00-20.00 (w tym dwa dni wolne pomiędzy zmianami). Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
      StPr/22/0069
      wynagrodzenie od od 3 120 PLN

      Obsługa urządzeń zbierających i szyjących składki zeszytowe drucianymi klamrami przechodzącymi przez grzbiet składki.
      StPr/22/0060

      Obsługiwanie maszyny do złamywania arkuszy według zadanej liczby złamów.
      StPr/22/0061

      Pprowadzenie zajęć rekreacyjno ruchowych w wodzie, aqua aerobik, aqua fitness oraz aqua zumba.
      StPr/22/0062
      wynagrodzenie od od 72,8 PLN

      Wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami i procedurami. Odpowiedzialność za stan techniczny przydzielonych maszyn w zakresie u[prawnień. Regulacja nastawienia maszyn w zakresie uprawnień. Odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów. Realizacja prac związanych z ruchem materiałów za pomocą systemu oraz w sposób fizyczny.Obsługa konputerów w zakresie operacji określonych w instrukcji pracy. Zabezpieczenie mienia znajdującego się w magazynie i na produkcji.Aktywność w zakresie poprawiania, udoskonalania, poszukiwania rozwiązań w obsługiwanych procesach.
      StPr/22/0066
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN