Magazynier

Miejsce pracy: Kamienna 2, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru na magazyn, prace magazynowe, załadunek, rozładunek towarów, przygotowywanie towaru zgodnie ze specyfikacją, transport wyrobów gotowych przy pomocy wózków widłowych i ręcznych. Za
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienie na wózki widłowe
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zawodowe; uprawnienia na wózki widłowe; umiejętność pracy w zespole; mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
        Pracodawca: "SANITA FOOTWEAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kamienna 2, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Sandra Mazur
        Numer telefonu: 532-006-035
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny lub na adres e-mail. , Godziny : Kontakt telefoniczny do godziny 15.00.
        Przygotowywanie makulatury do belowania, napełnianie zbiornika dozującego, sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania poszczególnych podzespołów, kontrola procesu formowania bel, ewidencja ilości zbelow
        StPr/18/1959
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Załadunek, wyładunek, manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów, równomierne układanie towaru na paletach, zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Praca
        StPr/18/1960

        pomoc przy przygotowywaniu posiłków
        StPr/18/1964
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Szlifowanie elementów po obróbce laserowej. Praca jednozmianowa 08:00-16:00.
        StPr/18/1949
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        obsługa zamówień
        StPr/18/1954

        pomoc w sporządzaniu sprawozdań
        StPr/18/1955

        Sprzątanie biur, toalet, holi. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 1 miesiąc z możliwością przedłużenia w wymiarze 3/4 lub 1/2 etatu, praca na jedną zmianę od godziny 14
        StPr/18/1952
        wynagrodzenie od od 1 575 PLN

        utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, zmiana pościeli, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelu.
        StPr/18/1947

        Obsługa klientów restauracyjnych, praca biurowa, utrzymywanie porządku, praca dwuzmianowa od 08:00-16:00 i 16:00-24:00.
        StPr/18/1948

        Śrutowanie konstrukcji stalowych. Praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 Zatrudnienie od zaraz. Umowa na okres próbny 3 miesiące.
        StPr/18/1941
        wynagrodzenie od od 19 PLN