Księgowa

Miejsce pracy: Plac Staszica 8, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa programu - czynsz, księga handlowa. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 6 miesięcy, praca na jedną zmianę od 7.00-15.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Znajomość obsługi księgowej.
    Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Plac Staszica 8, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Teresa Franczyszyn
    Numer telefonu: 67 215-13-90
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Przygotowywanie makulatury do belowania, napełnianie zbiornika dozującego, sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania poszczególnych podzespołów, kontrola procesu formowania bel, ewidencja ilości zbelow
    StPr/18/1959
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Załadunek, wyładunek, manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów, równomierne układanie towaru na paletach, zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Praca
    StPr/18/1960

    pomoc przy przygotowywaniu posiłków
    StPr/18/1964
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Szlifowanie elementów po obróbce laserowej. Praca jednozmianowa 08:00-16:00.
    StPr/18/1949
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obsługa zamówień
    StPr/18/1954

    pomoc w sporządzaniu sprawozdań
    StPr/18/1955

    Sprzątanie biur, toalet, holi. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 1 miesiąc z możliwością przedłużenia w wymiarze 3/4 lub 1/2 etatu, praca na jedną zmianę od godziny 14
    StPr/18/1952
    wynagrodzenie od od 1 575 PLN

    utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, zmiana pościeli, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelu.
    StPr/18/1947

    Obsługa klientów restauracyjnych, praca biurowa, utrzymywanie porządku, praca dwuzmianowa od 08:00-16:00 i 16:00-24:00.
    StPr/18/1948

    Śrutowanie konstrukcji stalowych. Praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 Zatrudnienie od zaraz. Umowa na okres próbny 3 miesiące.
    StPr/18/1941
    wynagrodzenie od od 19 PLN