Zamknij
REKLAMA

Pilanka w konkursie "Miss & Mister Diamond 2017"

16:21, 15.05.2017 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie "Miss & Mister Diamond 2017". 50 uczestniczek z różnych stron Polski walczy o cenne głosy umożliwiające udział w gali finałowej, podczas której wyłonione zostaną laureatki konkursu. Jest wśród nich reprezentantka Piły.

„Miss & Mister Diamond 2017” to wyjątkowa szansa, za której drzwiami stoją nie tylko prestiż i sława, ale także ogromna możliwość rozwoju. Do konkursu można było zgłosić się niezależnie od czynników zewnętrznych, takich jak status finansowy, czy społeczny, które niejednokrotnie stanowią pewnego rodzaju utrudnienie lub przeszkodę w osiągnięciu sukcesu. Wyjątkowość „Miss & Mister Diamond 2017” polega także na idei - nie liczy się jedynie zewnętrzne piękno, ale także zainteresowania, przejawiane talenty, czy cechy charakteru, czyli wszystkie aspekty związane z pięknem wewnętrznym.

W konkursie startuje pilanka Anita Morella. 19-latka jest tegoroczną maturzystką, kocha muzykę i otwarta jest na nowe wyzwania. Od 10 lat śpiewa, a od niedawna również dopełnia swoje muzyczne pasje grając na fortepianie. Anita ma 170 cm wzrostu, waży 58 kg, obwód w talii 70 cm, obwód w biodrach 83 cm. Zagłosować na nia można TUTAJ.

Za wyjątkiem uroczystej gali finałowej, podczas której wyłoniona zostanie zdobywczyni korony i nagród, cały przebieg konkursu odbywa się online. Finał przewidziany został na początek grudnia 2017 roku.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA