Zamknij
REKLAMA

Raport utknął w pandemii. Kiedy odmrożenie?

09:24, 06.06.2020 | Mariusz Szalbierz
Skomentuj fot. Twitter
REKLAMA

"Niedługo" - to określenie kolejnego terminu przedstawienia przez Antoniego Macierewicza raportu podkomisji smoleńskiej.

Macierewicz twierdzi, że w 10. rocznicę katastrofy rządowego tupolewa pod Smoleńskiem dokument wreszcie jest gotowy. Jednak, jak poinformował, "na skutek stanu pandemii publikacja raportu musiała zostać przesunięta i nastąpi natychmiast, kiedy pozwolą na to okoliczności społeczne".

Rząd odmroził już niemal wszystkie dziedziny gospodarki.

Kiedy "okoliczności społeczne" pozwolą na odmrożenie raportu?

(Mariusz Szalbierz)

Redaktor naczelny Faktów Pilskich. Pasjonat i propagator rodzimego bluesa. Współautor encyklopedii „Blues w Polsce” oraz trzech edycji 5-płytowych „Antologii Polskiego Bluesa”. Publicysta muzyczny i juror festiwali bluesowych

Mariusz Szalbierz

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

witcherwitcher

7 2

niech się nim podetrze,żaden,,raport"nie zmieni to faktu,że za lot odpowiedzialna jest tylko i wyłącznie ówczesna kancelaria prezydenta,lot organizował Sasin,na pokładzie panował totalny burdel,do kokpitu pilotów właził kto chciał,a pijany Błasik terroryzował załogę,a presja Kaczyńskiego by bezwzględnie lądować dopełniła katastrofę 🙁 09:56, 06.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do witcher Do witcher

2 2

Mecenas z Ciebie lewaku komunisto 12:47, 07.06.2020


rhrh

6 4

Precz z kaczyzmem! ! ! 11:12, 06.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA