Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze wydarzenia dla dzieci w Warszawie w 2022

00:00, 16.07.2022 | materiał partnera

W Warszawie ciągle coś się dzieje, szczególnie w okresie wakacyjnym. W tym czasie rozrywki i zajęć poszukują przede wszystkim dzieci, które mają czas wolny. Co stolica proponuje najmłodszym odbiorcom? Przedstawiamy harmonogram najlepszych wydarzeń, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Wakacje w mieście dla najmłodszych

Wakacje w mieście nie muszą być nudne i monotonne, szczególnie gdy spędzamy je w Warszawie. Niedziele w stolicy zostały zaplanowane z myślą o dzieciach, które potrzebują szczególnie zróżnicowanej i wymyślnej rozrywki. W każdą niedzielę w godzinach od 11:00 do 13:00 czeka na nie mnóstwo atrakcji. Najbliższa niedziela będzie w klimacie pirackim, który kochają wszystkie maluchy. 17.07. Warszawą zawładną indiańskie plemiona, które podziela się zwyczajami mieszkańców Zachodu. Całej zabawie będzie towarzyszył taniec.

24.07. na warszawskie chodniki wyrusza mali wyścigowi kierowcy, którzy nabędą nowe umiejętności. 31.07. to niedziela pod znakiem zapytania. Rozwiązywaniem zagadek i szukaniem tropów będą zajmowali się mali detektywi. Pierwszy weekend sierpnia to event, w którym wezmą udział rycerze oraz księżniczki. Poznamy średniowieczny świat i rycerskie obyczaje. 14.08. Warszawą zawładną cyrkowe, kolorowe atrakcje. Nie zabraknie dużej dawki śmiechu i doskonałej zabawy. 21.08. to magiczna niedziela, podczas której w jednym miejscu skumuluje się niezapomniana i wyjątkowa energia młodych czarodziejów. Ostatni sierpniowy weekend będzie związany z produkcją filmową z cyklu „Gwiezdne wojny”. Najmłodsi staną się rycerzami Jedi, o czym marzy niejeden dorosły.

Angielski z Ciocią Pegą

Wakacyjny cykl zajęć z języka angielskiego już za pasem. W każdą sobotę w Plażówce Ursus najmłodsi będą mogli skorzystać z otwartych zajęć z języka obcego. W godzinach 14:00-14:45 będą odbywały się lekcje dla najmłodszych w wieku 1-3 lat, natomiast 14:45-15:30 będą mogły się kształcić maluchy 4-6 lat. Metody nauczania są interesujące dla dzieci i aktywizują je do pracy nad swoim warsztatem i umiejętnościami. Kolorowe karty z obrazkami, nauka piosenek, zabawy angażujące nie tylko umysłowo, ale również ruchowo, czytanie i różnego rodzaju gry — to wszystko składa się na sukces malucha w nauce języka.

Środy z pizzą w 2 za 1 w Plażówce Saskiej

Doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu z naszym maluchem jest posiłek. W wakacje możemy sobie pozwolić na to częściej i taniej. Wystarczy skorzystać z akcji promocyjnej, która ma miejsce w każdą środę. Oferta obejmuje 3 klasyczne pozycje w menu: Margheritę, Capriciosę oraz Pepperoni. Tylko w Plażówce Saskiej możemy mieć dwa dania w cenie jednego. Któż z nas nie lubi tego włoskiego specjału?

Dyskoteka dla dzieci w Plażówce Ursus

Któż z nas w wakacyjnym okresie nie korzysta z imprezowych uroków? Również nasze maluchy mogą skorzystać z oferty, która zagwarantuje im doskonałą zabawę. Dziecięce hity będą królowały w Plażówce Ursus, a o dobra zabawę i bezpieczeństwo naszych dzieci zadbają animatorki. Impreza będzie trwała w godzinach 14:00-17:00. Najlepsze wydarzenia dla dzieci Warszawa organizuje właśnie w okresie wakacyjnym.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%