Zamknij
REKLAMA

Baleriny damskie w 5 modnych kolorach

10:58, 25.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Baleriny to jedne z najbardziej popularnych butów. Nie dość, że są eleganckie, to jeszcze praktyczne. Sprawdź, baleriny w pięciu modnych kolorach i zobacz, które sprawdzą się do jakiej kreacji i na jaką okazję.

Skórzane czarne baleriny – oficjalne i nieoficjalne

Nasz przegląd modnych balerin zacząć możemy tylko od jednego koloru – czerni. Czerń króluje w każdej części naszej garderoby. Nie ma znaczenia, czy mówimy o T-shircie, czy sukienkach lub spódnicach. Kolor czarny jest zawsze dobrym wyborem. Podobnie sprawa wygląda w przypadku balerin. Skórzane czarne baleriny to buty, które pasują niemal na każdą okazję. Panuje przekonanie, że w sytuacjach oficjalnych powinnyśmy ubierać szpilki. Jednak nie każda z nas potrafi w nich chodzić lub czuje się komfortowo. Co więc zrobić? Postawić na skórzane czarne baleriny. Skóra sama z siebie kojarzy się z elegancją, zaś czarny kolor pasuje do niemal każdej wieczorowej kreacji. Oprócz tego, czarne baleriny sprawdzą się na co dzień. Zwłaszcza w sytuacji, gdy za oknem panuje kapryśna pogoda, która nie pomaga w utrzymaniu czystości naszych butów.

Białe baleriny – idealne do jasnych kreacji

Ubrania w białym kolorze, to zawsze dobry wybór. Nie można źle wyglądać w białej koszuli czy bluzce. Podobnie jest z butami. Na sklepowych półkach białe buty stanowią zdecydowaną większość oferowanego asortymentu. Białe baleriny, jak i każdy inny rodzaj obuwia w tym kolorze, po prostu dobrze wyglądają na stopach i często przełamują naszą kreację. Podobnie, jak czarne baleriny, białe również nadają się zarówno na przyjęcie weselne, jak i do pracy. Jednak zdecydowanie najlepiej pasować będą do jasnych spodni bądź sukienek.

Srebrne baleriny – błyszcz jak księżniczka

O ile wyżej wspomniane czarne, jak i białe baleriny, to kolory dość stonowane, o tyle srebrne baleriny możemy określić jako ekstrawaganckie, zaś używając modnych angielskich określeń – „fancy”. Srebrne baleriny możemy podzielić na kilka rodzajów: klasyczne matowe, błyszczące, z dodatkami – zobacz tutaj. Każdy z nich, lepiej sprawdzi przy innej stylizacji. Matowe srebrne baleriny dobrze wkomponują się w spodnie jeansowe, błyszczące lepiej będą pasować do stonowanych (szarych, itp.) spodni, lub odważnych oficjalnych sukienek, zaś te z dodatkami to opcja na sylwestrowy bal i inne tego typu okazje.

Złote baleriny – dla królowej

Złoto kojarzy się nam z czymś luksusowym i eleganckim. Złote baleriny nie muszą być luksusem, ponieważ to jedynie kolor. Jednak z pewnością będą eleganckie. Ich dobór do kreacji zależy od modelu balerin, jak i odcienia złotego. Bardziej matowe złote baleriny spokojnie dopasujemy pod pracowniczy „look”. Z kolei te błyszczące lepiej będą się prezentować w bardziej oficjalnej sytuacji.

Bądź zmysłowa i kusząca – ubierz baleriny czerwone

Czerwień przyciąga wzrok, zwraca uwagę i kusi. Choć baleriny czerwone nie należą do butów, które podkreślają naszą sylwetkę czy jakiekolwiek atuty, są dobrą opcją, gdy chcemy w dyskretny sposób zwrócić na siebie uwagę. Je bez obaw możemy nosić do jeansów, spódnicy, sukienki czy jakichkolwiek innych spodni. Warunek jest jeden – nie mogą się „gryźć” z pozostałymi kolorami, jakie mamy na sobie. O ile wyżej opisane baleriny pasują niemal do każdego koloru, o tyle baleriny czerwone mają mniejszą „tolerancję”.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone