Zamknij
REKLAMA

Jak znaleźć dyspozycyjną pomoc drogową?

14:25, 09.11.2018 | materiały partnera
Skomentuj

Zastanawiasz się, czy pomoc drogowa może być udzielana tylko w określone dni, a także o określonych porach? Taka obsługa wydaje się być niemożliwa, a jednak niektóre firmy, które niestety nie działają w sposób profesjonalny, mogą odmówić natychmiastowego przyjazdu na miejsce zdarzenia. W takich okolicznościach trzeba liczyć się z poszukiwaniem firmy, która na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Pomoc drogowa, zależna od regionu działania

Poszukując sprawdzonej firmy, należy skupić się przede wszystkim na sprawdzeniu, czy na pewno działa w sposób całodobowy. W takim razie należy skupić się przede wszystkim na tym, żeby faktycznie o każdej porze dnia i nocy faktycznie można było doczekać się oczekiwanego wsparcia na drodze.

Jedną z takich firm, której możemy bez problemu zaufać, jest - http://glinski-hol.pl/o-firmie/lawety/. Zanim jednak podejmiemy się ostatecznej współpracy, w pierwszej kolejności musimy koniecznie zauważyć, że firma działa przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolic. W takim razie nie będziemy się zdziwić, jeżeli przebywając na drugim końcu Polski, dana firma nie będzie za bardzo chciała do nas podjechać.

Samochód osobowy transportowany autolawetą

Jeżeli jednak bardziej przyjrzymy się ofercie, to szybko zorientujemy się, iż faktycznie możemy liczyć na wsparcie między innymi w całej Warszawie, jak i również pobliskich miejscowościach. Na przyjazd ekipy możemy liczyć w ciągu maksymalnie 30 minut. Wszystko dlatego, że holowniki są rozmieszczone w miejscach, z których dojazd do Klienta jest naprawdę szybki. Tymi strategicznymi miejscami jest przede wszystkim Centrum Warszawy, Ochota, Żoliborz, czy też Praga.

Dodatkowo nie należy obawiać się, że po przyjeździe można liczyć wyłącznie na holowanie pojazdu. Ponieważ fachowcy posiadają umiejętności związane z wykonaniem podstawowych napraw samochodów na miejscu zdarzenia. Dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe naprawienie pojazdu, po czym dalsza podróż może być jak najbardziej możliwa.

Do takich napraw zalicza się między innymi uruchamianie awaryjne pojazdu, naładowanie akumulatora, czy też dowóz paliwa na miejsce zdarzenia. Warto oczywiście telefonicznie naświetlić konkretny problem, wtedy jego rozwiązanie będzie zdecydowanie łatwiejsze, niż się to komukolwiek wydaje.

Wyspecjalizowana flota

Na pewno z jednej strony zwracamy szczególną uwagę na to, żeby firma była jak najbardziej dyspozycyjna. Jednak nie możemy zapominać również o tym, by zachowywała bardzo wysoką jakość obsługi. Mowa jest tutaj przede wszystkim o tym, by na miejsce zdarzenia przyjechał wyspecjalizowany sprzęt, który poradzi sobie z każdą sytuacją. Wtedy przekonamy się między innymi o tym, że nasze auto w żaden sposób nie zostanie uszkodzony.

Samochód osobowy holowany przez autolawetę

Firmą, która dysponuje profesjonalnymi holownikami, jest między innymi http://www.pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/pomocdrogowa. Na stronie internetowej możemy bez problemu zapoznać się z konkretnymi sprzętami. Do nich zalicza się między innymi MAN TGA 26.410. Wyróżnia się on przede wszystkim ładownością wynoszącą nawet do 14 ton, jak i również tym, że platforma posiada długość 8,7 m oraz szerokość 2,5 m.

Dodatkowo istnieje możliwość zabrania ze sobą jednego pasażera.

Drugim samochodem, którym dysponuje firma, jest Renault Mascott. Ten z kolei posiada niewielką ładowność, wynoszącą 1,8 tonu. Jednak w zamian tego istnieje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do Klienta i zabrania małego pojazdu lub samochodu osobowego. Dużym atutem tego samochodu jest również to, że kierowca pojazdu może ze sobą zabrać aż 6 pasażerów. Dzięki temu wszystkie osoby podróżujące samochodem, które uległo kolizji lub awarii, mogą zostać bezpiecznie przetransportowane do miejsca zamieszkania kierowcy, bądź też innego punktu docelowego.

Warto wspomnieć również o samochodzie Iveco Daily 65C18, który może przewieźć ładunek o maksymalnej masie wynoszącej 3 tony. Dodatkowo samochód jest jeszcze wyposażony w wyciągarkę hydrauliczną, dzięki czemu załadunek konkretnego pojazdu jest jeszcze łatwiejszy i bezpieczniejszy. Tym samochodem mogą być przewiezione jeszcze dwie inne osoby.

Transport pojazdów, jako usługa dodatkowa

Możemy bardzo często przekonać się o tym, że jeżeli będziemy korzystać z usług konkretnej firmy udzielającej pomoc drogową, to bardzo często w swojej ofercie posiada także usługi transportowe. Taką firmą, która działa w sposób kompleksowy, jest między innymi -http://www.pomocdrogowalublin.pl/awaryjne-otwieranie-pojazdow/. Rzeczywiście w tym przypadku możemy wspomnieć między innymi nie tylko o udzielaniu całodobowego wsparcia na drogach. Nie powinniśmy pod żadnym pozorem zapominać również o transporcie na terenie całego kraju, jak i również Europy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone