Zamknij
REKLAMA

Obrazy na płótnie – wyjątkowy wystrój wnętrza

14:05, 18.04.2019 | artykuł sponsorowany

Marzysz o wyjątkowym wystroju wnętrza? Chciałbyś mieć na ścianie reprodukcję znanego obrazu, ale po prostu Cię na niego jeszcze nie stać? A może po prostu chciałbyś, aby Twoje wnętrze wyglądało na bardziej eleganckie? Możesz postawić na bilde på lerret. Fotoobraz to doskonały sposób na to, aby nadawać wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Czym jest bilde på lerret?

Bilde på lerret to wyjątkowa ozdoba wnętrza. Jest to grafika drukowana na płótnie. Następnie płótno zostaje naciągnięte na ramę. Boki płótna mogą być albo zadrukowane, albo białe. Na płótnie mogą pojawić się różne grafiki: od największych klasyków, po nowoczesne grafiki lub zdjęcia rodzinne. Na Twoim Bilde på lerret może pojawić się absolutnie wszystko! Bardzo ważnym atutem tego rodzaju drukowania jest cena. Druk tego typu jest bardzo tani, czego wcale nie widać po grafice, która prezentuje się niezwykle elegancko. Czemu się to zawdzięcza? Przede wszystkim innowacyjności wykorzystywanej technologii.

Zalety Bilde på lerret

Zalet Bilde på lerret jest bardzo dużo – inaczej nie byłoby to produkt tak bardzo popularny w ostatnim czasie. Bilde på lerret to prdukt charakteryzujący się nie tylko dość niską ceną w porównaniu do obrazów klasycznych, ale też szybkim wykonaniem i doskonałą prezencją. Poniżej przedstawimy 5 zalet, które przekonują do zamówienia tego wyjątkowego produktu.

Po pierwsze, dowolność grafiki. Na bilde på lerret może pojawić się każda grafika. Lubisz klasykę? Na obrazie na płótnie może pojawić się grafika Twojego ulubionego mistrza malarstwa. A może lubisz awangardę? Nowoczesne grafiki? A może chciałbyś, aby na bilde på lerret pojawiło się zdjęcie najbliższej ci osoby, albo całej rodziny? Wszystko to jest możliwe! Wybór jest nieograniczony!

Po drugie, doskonały prezent. Z bilde på lerret ucieszy się każdy! Może to być doskonały prezent dla przyjaciół na nowe mieszkanie, prezent dla dziadków lub rodziców. Nie ma wątpliwości, że piękna grafika, dobrze i rzetelnie wykonana na wysokiej jakości materiale, będzie się doskonale prezentować w każdym wnętrzu: zarówno bardziej klasycznym, jak i nowoczesnym.

Po trzecie brak konieczności kupowania ramy. Obraz na płótnie ma ramę, chociaż jej nie widać. Nie musisz szukać odpowiedniej ramki, mierzyć i dopasowywać. Wszystko jest gotowe razem z grafiką. Wystarczy tylko powiesić obraz na ścianie!

Po czwarte, szybki czas realizacji. Czas realizacji takiej grafiki jest bardzo szybki. Dzięki nowoczesnym metodom i najnowszej technologii, zadrukowanie nawet bardzo dużej powierzchni nie zajmuje dużo czasu. Dzięki temu już w kilka dni po złożeniu hamownia bilde på lerret może znaleźć się w Twoim domu!

Po piąte łatwość montażu i niska waga. Bilde på lerret charakteryzuje się bardzo niska wagą. Jest bardzo lekki. Ma to wiele plusów. Przede wszystkim bardzo ułatwia to montaż. Nie potrzebne są mocne kołki czy gwoździe w ścianie. Obraz na płótnie, nawet ten bardzo dużej wielkości, jest bezpieczny i nie wymaga wielu wysiłków przy montażu. Jeżeli przypadkowo obraz spadłby ze ściany, w żadnym wypadku dzięki swojej wadze, nie wyrządzi żadnych szkód. Waga jest także atutem podczas sprzątania. Ściągnięcie i odkurzenie grafiki nie zmęczy sprzątającego. Dodatkowo, waga ma znacznie także podczas przesyłki produktu. Wszystko to sprawia, że jest to ozdoba praktyczna!

Fotoobrazy zdobywają bardzo dużą popularność. Świetnie wyglądają w sypialni i w salonie, ale też w korytarzu. Nadają się do restauracji, a także do hoteli. Niewielki koszt i jakość wykonania sprawią, ze jest to ozdoba trwała i piękna. Koniecznie sprawdź, jaki rozmiar byłby idealny do Twojego wnętrza i zdecyduj się na odmianę swojego lokalu lub mieszkania. Naprawdę niewiele trzeba, aby odmienić wnętrze – koniecznie sprawdź!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA