Zamknij
REKLAMA

Nieruchomości to nadal jedne z najpewniejszych inwestycji na przyszłość

08:34, 25.11.2019 | materiały partnera

Kawalerka w zabytkowej kamienicy, mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, a może przestronny dom na obrzeżach miasta? Nowe oferty pojawiają się niczym grzyby po deszczu, a wybór potrafi przyprawić o ból głowy. Zapoznajmy się z paroma sposobami jak ułatwić sobie ten niewątpliwie ważny wybór.

Pomimo głosów sceptyków faktem jest, że dobra passa na rynku nieruchomości trwa w najlepsze i nic nie zapowiada, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Wedle statystyk nadal wolimy kupować na własność niż wynajmować – trudno się zresztą temu dziwić patrząc na średnie ceny najmu, nierzadko przekraczające zarobki przeciętnego obywatela. Zakup własnego mieszkania to wciąż jedna z najlepszych inwestycji – nie tylko w dłuższej perspektywie znacznie bardziej opłacalna niż długoterminowy wynajem. Większość z nas decyduje się więc na zakup, czy to dla siebie, czy z myślą o inwestycji.

Mieszkanie – zakup z rynku wtórnego czy od dewelopera?

To najprawdopodobniej pierwszy z dylematów, przed którym staniemy, kiedy już podejmiemy decyzję o zakupie. Jeszcze do niedawna to rynek wtórny był niewątpliwym faworytem Polaków, obecnie jednak wygląda na to, że coraz chętniej szukamy domu czy mieszkania na rynku pierwotnym. Jak szukać, by znaleźć wymarzone cztery kąty? Swojego czasu popularne witryny ogłoszeniowe rzadko nadążają za wziąć rosnącym rynkiem deweloperskim. Wybór nowego mieszkania od dewelopera, w szczególności spośród setek ofert może przytłaczać, warto więc korzystać z pomocy profesjonalnych portali, jakich jak https://www.dopoznania.pl/ które zapewniają dostęp do najważniejszych inwestycji. Ponadto, w odróżnieniu od znanych witryn ogłoszeniowych, dają również możliwość bezpośredniego kontaktu z deweloperem bez konieczności przechodzenia przez pośredników.

A może jednak dom wolnostojący?

Wiele osób nadal preferuje własny dom i działkę ponad mieszkanie. Wygodna podróż do pracy czy na zakupy stanowi coraz mniejszą przeszkodę, natomiast większa swoboda i prywatność, jaką zapewni dom wolnostojący, są dla wielu osób kluczowe. Niezależnie czy szukamy domu na obrzeżach miasta, czy jednak interesują nas nieruchomości bliżej centr, portale internetowe są świetnym kierunkiem do szukania swojego wymarzonego domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by błyskawicznie zapoznać się z ofertą nowych domów w Poznaniu poprzez odwiedzenie adresu https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe–domy–poznan, a zaawansowana wyszukiwarka pozwoli nam zawęzić wybór. Jeżeli interesuje nas inny rejon Polski – nic prostszego, wystarczy zmienić lokalizację i otrzymamy interesujące nas oferty.

Niezależnie czy interesują nas nowe mieszkania w Poznaniu, domy na obrzeżach Wrocławia, czy też inne nieruchomości – portale internetowe oferują nam możliwość zapoznania się z poszczególnymi ofertami inwestycji deweloperskich w szybki i wygodny sposób.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA