Zamknij
REKLAMA

Czy warto mieć kołdrę zimową z Ludwiki?

08:17, 03.04.2020 | materiały partnera

Zdrowy sen jest niezwykle potrzebny. To właśnie podczas snu organizm człowieka regeneruje się po dniu spędzonym w pracy i na wykonywaniu obowiązków. We współczesnym świecie niestety coraz więcej osób cierpi na bezsenność i ma poważne problemy ze snem, co uniemożliwia im poprawne funkcjonowanie w społeczeństwie. Aby sen mógł być dobry, musi wystąpić kilka sprzyjających czynników. Przede wszystkim, człowiek musi czuć się bezpiecznie w miejscu, w którym próbuje zasnąć. Ponadto, musi mu być wygodnie i komfortowo. No i na końcu: nie może mu być ani zbyt zimno, ani za gorąco – warunki termalne muszą być odpowiednio uregulowane. Dlatego też tak ważne jest to, aby mieć osobny komplet pościeli na każdą z pór roku. Dobrze dopasowana kołdra zimowa Ludwika pozwoli na zdrowy i niezakłócony sen podczas zimniejszych miesięcy.

Czym jest puch i dlaczego jest tak ważny w kołdrach zimowych?

Puch oraz pierze to dwa rodzaje naturalnego wypełnienia kołder zarówno zimowych, jak i letnich i całorocznych. Puch jest niezwykle ważny, bo to od jego jakości zależy nie tylko ostateczny wygląd kołdry, ale także przede wszystkim jej właściwości termiczne. Dobrej jakości puch jest w stanie wykazywać się wysoką izolacyjnością – w zimie izoluje od chłodu, a w lecie od gorąca. Kolejną zaletą dobrego puchu, jest jego sprężystość, która sprawia że kołdry zimowe Ludwika są elastyczne, miękkie i dopasowują się do kształtu człowieka. Dodatkowo dobry puch i pierze są bardzo bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt – nie wypadają ze środka kołdry, co sprawia, że sama kołdra nie traci na swojej objętości. Ostatnią ogromną zaletą jest oczywiście higiena i recykling. Jeżeli sama kołdra ulegnie zniszczeniu i trzeba będzie ją wymienić na nową, to spokojnie można wyciągnąć z niej puch, który następnie warto przeczyścić i można przełożyć go do następnej kołdry.

Produkty marki Ludwika – co można znaleźć?

W asortymencie marki Ludwika (https://posciel.to/koldry-zimowe) można znaleźć przeróżne kołdry, poduszki oraz inne artykuły pościelowe o najróżniejszych wymiarach pasujących do standardowych modeli łóżek. Przede wszystkim specjalizują się w produktach naturalnych, z wypełnieniem z puchu, półpuchu oraz pierza. Wśród produktów znajdują się zarówno kołdry letnie, jak i kołdry zimowe Ludwika oraz poduszki. Można znaleźć produkty z serii standard oraz LUX. Oczywiście oprócz produktów naturach, wypełnionych certyfikowanym i pozyskiwanym w Polsce puchem, w asortymencie firmy Ludwika można znaleźć także produkty syntetyczne z wypełnieniem silikonowym, przeznaczone specjalnie dla osób zmagających się z alergiami na pierz i puch zwierzęcy oraz osób ze specjalnymi zaleceniami medycznymi. Dla takich osób przygotowana została specjalna oferta obejmująca kołdry letnie, zimowe, całoroczne, a także kołdry DUO, które składają się z dwóch połączonych ze sobą kołder. Dodatkowo można znaleźć także kołdry przeznaczone specjalnie dla dzieci, oraz poduszki antyalergiczne o różnych wymiarach. W asortymencie firmy Ludwika każdy będzie więc w stanie znaleźć coś dla siebie i członków swojej rodziny.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA