Zamknij
REKLAMA

Popularne zabiegi fryzjerskie dla każdego!

00:00, 31.10.2021 | materiały partnera

U profesjonalnego fryzjera możemy nie tylko zmienić kolor fryzury, czy podciąć rozdwojone końcówki. Salony ciągle poszerzają swoją ofertę, a skorzystać mogą na tym tylko klientki. Najczęściej wśród proponowanych usług są zabiegi odżywiające na włosy i skórę głowy. Które z nich znajdziemy najpewniej w salonie fryzjerskim w Białymstoku?

Keratynowe prostowanie

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów fryzjerskich jest prostowanie włosów z użyciem keratyny. Co istotne, ta czynność nie tylko poprawia wygląd kosmyków, ale także wpływa na ich odżywienie. Prawdopodobnie dlatego klientki tak często pytają o keratynowe prostowanie. Zabieg fryzjerski wpływa oczywiście na wygładzenie pasm, ale także przywraca blask włosom, uodparnia je na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a także naprawia mikrouszkodzenia struktury.

Zabieg rekonstrukcji włosów

Jest to swoisty ratunek dla włosów skrajnie wyniszczonych, np. brakiem odżywienia lub nieprawidłową koloryzacją. Jeśli nie chcemy zaś skracać fryzury, fryzjer z Gdańska najprawdopodobniej zaproponuje nam zabieg rekonstrukcji. Jest on szczególnie polecany przez osoby, które często zmieniają kolor włosów, a chcą utrzymać je jednocześnie w dobrej kondycji. Fryzjerzy najchętniej wykonują zabieg rekonstrukcji w formie Olaplex lub Joico. Pierwsza metoda trzystopniowa polega na wykryciu uszkodzeń i naprawie ich. Drugi model pracy to siła 4 produktów, których synergiczne działanie zapewnia odbudowę, nawilżenie i prawdziwą głębię blasku.

Sauna parowa

Profesjonalny zabieg fryzjerski, w którym działamy na włosy nieco wyższą temperaturą. W salonach fryzur spotkasz się z dwoma typami urządzeń. Jedne sprzęty po prostu wytwarzają parę wodną, a inne produkują lekką mgiełkę poprzez zastosowanie ultradźwięków. Taka metoda sprawia, że otwierają się łuski włosa, dzięki czemu o wiele lepiej wchłaniane są substancje odżywcze. Zniewalający efekt potęguje wilgoć, którą wytwarzają urządzenia do tego zabiegu. Pozwala to dogłębnie nawilżyć włosy, a także wzmocnić i zregenerować fryzurę pasmo po paśmie.

Mezoterapia skóry głowy

To zabieg najczęściej polecany, by zadbać o kondycję skóry głowy. Jedną z największych zalet jest terapia profilaktyczna przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów. Łysienie jest jednak kwestią w dużej mierze uwarunkowaną genetycznie, dlatego intensywność oraz częstotliwość spotkań dostosowywana jest indywidualnie. Podczas zabiegu do skóry wprowadzana zostaje bomba substancji odżywczych, przy zastosowaniu mikrofal, specjalistycznego rollera lub nastrzykiwań. Mezoterapia wzmacnia cebulki i przyspiesza ich regenerację; skórze przywraca równowagę, hamując jednocześnie wypadanie włosów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%