Sławomira Król mieszka w Białośliwiu. Ma 59 lat. Ukończyła techniku rolnicze w Brzostowie oraz Studium Nauczycielskie w Wałczu. Jest prezesem Oddziału Terenowego Związku Sadowników.
Gośćmi zjazdu byli minister rozwoju i technologii Krzysztof Paszyk oraz wicewojewoda Jarosław Maciejewski.
Piła: będą nowe ścieżki rowerowe
A psudeo chodnik czyli asfalt który przyprawia o dreszcze jak się po nim idzie gdzie korzenie powybrzuszały ten asfalt kiedy będzie wymieniony ? Mówię o 100 m odcinku ul.Dąbrowskiego od skrzyżowania z Molino do przystanku autobusowego . Całość po stronie wiązowców. Koszmar.
Pilanin
12:27, 2025-09-04
Piła: będą nowe ścieżki rowerowe
Dzięki PiS ♥️
Super
11:43, 2025-09-04
Piła: będą nowe ścieżki rowerowe
Oprócz budowy kolejnych ścieżek, przydałaby się jakaś akcja edukacyjna dla rowerzystów, którzy w większości nie maja pojęcia o przepisach ruchu drogowego i uzurpują sobie pierwszeństwo na każdym przejeździe dla rowerów, a w rzeczywistości w niewielu tylko sytuacjach takie pierwszeństwo przed samochodami maja.
kierowca i rowerzyst
11:22, 2025-09-04
Lany poniedziałek u hejtera
jak nic ma krótszą girę od hejtowania
Kmicic
10:07, 2025-09-04
7 0
💩👎
1 1
A co się stało z Pikusiem? Skasowany? A może stał się konfederatą?
2 0
a gdzie młodzi?
4 1
partia tapicerów,za fotele kolaborowaliby z samym Hitlerem 😡
5 0
Promocja poniżej progu wyborczego do sejmu nie wejdzie.
0 1
Gdzie jest Pikulik i Gdaniec?
2 0
To jakiś żart?