Pary młode kolejny rok tkwią w niepewności i czekają na decyzje rządu. Co z tegorocznymi weselami? Wiceminister Olga Semeniuk daje nadzieję, że już niedługo wesela powrócą.
Rok 2020 przez branżę weselną został spisany na straty. Wiele par w związku z ograniczeniami nałożonymi na restauracje i domy weselne zdecydowało się przełożyć swoją uroczystość na kolejny rok.
Ten rok natomiast branża określa jako "wielką niepewność". Wesela w 2021 roku pozostają pod znakiem zapytania. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami w dalszym ciągu nie można organizować styp, wesel i imprez okolicznościowych.
Nadzieję młodym parom, które w najbliższych tygodniach chcą bawić się na własnym weselu daje wiceminister Olga Semeniuk.
Jej zdaniem nie jest wykluczone, że wesela będą mogły być organizowane już w maju, ale pod chmurką.
- Pokładam nadzieję w fakcie, że jeśli dojdzie do ocieplenia, będzie taka rekomendacja, żeby przenieść część przedsięwzięć na otwartą przestrzeń. W to również będą się włączać wesela – powiedziała na antenie Radia Zet, wiceminister rozwoju, pracy i technologii.
Semeniuk chciałaby "iść w kierunku tego, co miało miejsce w 2020 r.".
- Kiedy następowało ocieplenie, część przedsięwzięć można było organizować na otwartej przestrzeni – branża eventowa, wesela – tym mniejsza szansa, że wirus będzie się rozprzestrzeniał - dodała.
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
Kocham załupieżonego Kaczyńskiego. Mam jego zdjencia❤️👍
Super
14:17, 2025-07-09
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
Kaczyzm=faszyzm !
***** ***
13:19, 2025-07-09
W pierwszej połowie 2025 r. przeprowadzono w Polsce 411
do aborcji prawem człowieka !
Prawo
08:54, 2025-07-09
Hołowizm
Cudownie się patrzy na upadek tej żenującej uśmiechniętej koalicji. Każdy myślący Polak walczy z tą poprawnością polityczna i zwalcza pseudopostępowe mity. W odwrocie są w Polsce już wszelcy Eurokraci, globaliści, postkomuniści, wszelkie nurty lewicy i duża banda oportunistów drżących już o swoje stołki uciekający spod du.p. WASZ KONIEC NADCHODZI ! TONIECIE JUŻ UŚMIECHNIĘTOPOLACY. Hurra ! 🤣🤣🤣
MYŚLĄCY
07:25, 2025-07-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz