Zamknij
REKLAMA

Jak oceniamy systemy ERP? Ranking wygrywa Teta ERP

13:43, 20.01.2022 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa to wielowątkowy i długofalowy proces, który oddziałuje na wiele aspektów prowadzenia działalności. Aby uczynić go jak najbardziej wydajnym, warto sięgać po nowoczesne rozwiązania IT, które odciążą specjalistów i pomogą im zaoszczędzić cenne roboczogodziny.

Jednakże, na rynku występuje wiele firm, oferują zaawansowane i funkcjonalne systemy ERP. Ranking, opublikowany na stronie systemyerpwpolsce.pl, stanowi interesujący wgląd w najwyżej ocenione rozwiązania w zakresie czuwania nad procesami wewnętrznymi. Pierwsze miejsce w rankingu zajęło oprogramowanie Teta ERP. Dlaczego twórcy zestawienia zdecydowali się wyróżnić właśnie ten produkt?


Jak rozpoznać niezawodne systemy ERP? Ranking udziela wielu informacji

Zestawienie umieszczone na portalu systemyerpwpolsce.pl rzuca nowe światło na oczekiwania, jakie powinniśmy stawiać przed przyszłym oprogramowaniem do zarządzania zasobami firmy. W rankingu wzięto pod uwagę zarówno łączne koszty, jak i uniwersalność, gwarantowaną przez poszczególne systemy ERP. Ranking wskazał szereg funkcjonalności, dzięki którym proponowane przez grupę Unit4 oprogramowanie jawi się jako jeden z najlepszych możliwych wyborów - zarówno w kwestii systemu wykorzystującego chmurę obliczeniową (Software as a Service), jak i implementowanym bezpośrednio po stronie klienta.

Twórcy zestawienia poświęcili dużą uwagę kwestii bezproblemowej dostępności danego oprogramowania na terenie Polski. Kryterium to jest niezwykle istotne z perspektywy komfortu codziennego korzystania z danego systemu. Obecność krajowego oddziału lub profesjonalnego wsparcia w języku polskim przekłada się na dostępny język interfejsu oraz możliwość otrzymania niezbędnej pomocy technicznej. Czynnik ten zwiększa również szanse na otrzymanie szybkiego wsparcia w przypadku problemów z wdrożeniem systemu na miejscu.


Jak oceniano systemy ERP? Ranking zwraca uwagę na osobę producenta

Jednym z kryteriów, którym opublikowane zestawienie poświęca sporo uwagi, jest tożsamość firmy odpowiedzialnej za wypuszczenie oprogramowania na rynek. Za system ERP Teta odpowiedzialna jest marka Unit4 Polska - jedna z najbardziej doświadczonych firm działających w Polsce, która na przestrzeni lat nieustannie rozwija swój produkt, zwracając uwagę na wyniki współpracy z licznymi przedstawicielami sektora dużych przedsiębiorstw.

Wśród innych kluczowych zalet oprogramowania Teta ERP, warto wyróżnić kompleksowe wsparcie w procesie automatyzacji pracy i związanego z nią wzrostu wydajności specjalistów. System ten oferuje szeroki zakres zróżnicowanych funkcjonalności, dzięki czemu bardzo dobrze odnajduje się w codziennej pracy dla marek reprezentujących zróżnicowane branże.


Dołącz do zadowolonych użytkowników oprogramowania Teta ERP

Prowadzisz firmę o wielooddziałowej i rozproszonej strukturze? Być może stosujesz w codziennej pracy wiele walut, jednostek miar czy języków? Zaimplementowane w system diagramy workflow oraz obecność systemu Unit4 Teta Web, pozwoli Ci błyskawicznie udostępnić poprawne dane właściwym specjalistom.

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego to właśnie Teta ERP jest systemem, na który warto postawić? Odwiedź oficjalną stronę poświęconą oprogramowaniu Teta i dowiedz się, co może zapewnić CI autorski produkt grupy Unit4. 

Źródło: teta.unit4.com - Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%