Zamknij
REKLAMA

RCK zaprasza na spotkanie z Katarzyną Bosacką

24.11.2021

RCK zaprasza na spotkanie z Katarzyną Bosacką

26 listopada o godzinie 18.00 w RCK w Pile odbędzie się spotkanie z Katarzyną Bosacką - dziennikarką prasową i telewizyjną, autorką publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci, szefową działu urody i zdrowia w "Wysokich Obcasach".

Z wykształcenia jest polonistką. Jest współautorką książek "Cena urody", "Jestem mamą" i "Encyklopedia zdrowia i urody" oraz autorka książek "Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej", "Kasia Bosacka cudnie chudnie", "Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów" i "Cuda w kuchni".

W 1996 roku zaczęła pracę w Gazecie Wyborczej. Pracowała również w redakcji "Wysokich Obcasów", sobotnim dodatku do dziennika. W latach 2007-2010 była korespondentką "Wysokich Obcasów" w Waszyngtonie.

W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program TVN Style Salon piękności, poświęcony pielęgnacji skóry, kosmetykom, zdrowemu trybowi życia i zagadnieniom zdrowotnym oraz konsumenckim. Od września 2010 prowadzi w telewizji TVN Style program konsumencki "Wiem, co jem, i wiem, co kupuję". Od 20 sierpnia 2019 prowadzi kanał na platformie YouTube pod nazwą EkoBosacka, zajmujący się ekologią i zdrową żywnością.

Na spotkaniu zaplanowano krótkie zajęcia kulinarne.

Wstęp wolny, wejściówki do odbioru w kasie RCK


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz