Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niemieckim

Data dodania: 2022-06-09 20:23:23ID: 1733

730Pokaż numer[email protected]

Dla naszego Klienta - firmy z branży konstrukcji stalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Zakres obowiązków:
-pozyskiwanie nowych klientów na rynku niemieckim
-przesyłanie ofert do klientów drogą mailową
-przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
-bieżąca komunikacja z klientami w języku niemieckim
-wystawianie faktur oraz innych potrzebnych dokumentów
-współpraca z innymi działami firmy

Poszukiwane kompetencje:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
-znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
-wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
-umiejętność organizacji pracy własnej oraz duża samodzielność
-predyspozycje handlowe
-motywacja do pracy oraz pozytywne usposobienie

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wynagrodzenie zasadnicze + premię
-pracę w przyjaznej atmosferze
-możliwość rozwoju w strukturach firmy
-niezbędne narzędzia pracy