Promuj to ogłoszenie

Magazynier - od zaraz

Data dodania: 2021-11-05 14:39:15ID: 1398

516Pokaż numer[email protected]

Szukasz pracy i chcesz się związać z pracodawcą na dłużej? Zacznij pracę jako magazynier i dołącz do zespołu Colours Factory w Pile. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Magazynier z uprawnieniami UDT
Miejsce pracy: Piła

Zadania które przed Tobą postawimy:

- Prowadzenie gospodarki magazynowej,
- Wydawanie wyrobów gotowych i półproduktów,
- Współpraca z działami produkcji, zakupów i magazynem surowców.

Oczekujemy:
- WARUNEK KONIECZNY - Uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),
- Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- Osoby dyspozycyjnej do zmiany w systemie 2 zmianowym, 4 brygadowym, (godziny pracy 7-19; 19-7, dni wolne w tygodniu roboczym i co drugi weekend wolny)
- Mile widziane doświadczenia pracy w firmie produkcyjnej,
- Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
- Umiejętności pracy w zespole, sumienności,

W zamian oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
- Przewidywalny grafik pracy (14 dni roboczych w miesiącu),
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
- Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
- Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!