Promuj to ogłoszenie

Praca w Holandii: Pracownik szkółki drzew i krzewów

Data dodania: 2020-11-03 15:21:55ID: 954

627Pokaż numer[email protected]

Agencja zatrudnienia Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik szkółki drzewek. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Oferujemy:
?Stawkę: 10,21 ? brutto/h
?pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
?pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
?przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
?możliwość podjęcia dłuższej współpracy
?legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
?cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
?zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
?zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
?dodatki wakacyjne i urlopowe
?opiekę koordynatora w miejscu pracy
?możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
?stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zakres obowiązków:
?przycinanie i karczowanie i przesadzanie drzewek i roślin ogrodowych do donic
?instalacja systemów nawadniających
?etykietowanie, owijanie siatką i przygotowywanie wg. zamówień

Oczekujemy od kandydata:
?dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą na okres od 1 ? 3 miesięcy (możliwość przedłużenia współpracy)
?znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
?gotowości do wykonywania pracy fizycznej na zewnątrz
?mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
?sumienności i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ? +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: [email protected]

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/