Promuj to ogłoszenie

Praca w Holandii: Operator wózka widłowego ReachTruck

Data dodania: 2020-11-03 15:21:54ID: 955

627Pokaż numer[email protected]

Agencja Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego ReachTruck.

Szukasz ciekawego i stabilnego zatrudnienia na warunkach holenderskich? Nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę już dziś! Ograniczona ilość wakatów!

Oferujemy:
?Stawkę godzinową: 11,52 ? brutto/h
?pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
?zapewnioną przez pracodawcę ilość godzin pracy
?przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
?możliwość podjęcia dłuższej współpracy
?legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
?cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
?zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
?zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
?dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
?opiekę koordynatora w miejscu pracy
?możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
?stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zakres obowiązków:
?Operator wózka widłowego reach truck na magazynie
?Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych (wózkiem ept) i sztaplowanie

Oczekujemy:
?doświadczenia w pracy na wózku widłowym typu reachtruck oraz posiadania aktualnego certyfikatu
?znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
?posiadania prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
?dyspozycyjności do pracy za granicą na dłuższy okres czasu
?gotowości do pozostania w pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia
?otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
?umiejętności współpracy z innymi pracownikami
?dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ? +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: [email protected]

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/