Promuj to ogłoszenie

Praca w Holandii: Produkcja prefabrykatów budowlanych

Data dodania: 2020-11-03 15:21:51ID: 957

627Pokaż numer[email protected]

Agencja Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do prac budowlanych ? pracownik produkcji prefabrykatów budowlanych. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Oferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
?przygotowywanie prefabrykowanych ścian i sufitów
?cięcie, frezowanie, klejenie, płyt gipsowo kartonowych oraz drewnianych
?obsługa maszyny frezującej
?przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy od kandydata:
?doświadczenia w pracy w branży budowlanej jako /zbrojarz/stolarz budowlany
?umiejętności czytania rysunku technicznego
?znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
?mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
?dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu (możliwość podjęcia stałej współpracy)
?otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
?dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
?mile widziany certyfikat i doświadczenie na wózku widłowym

Oferujemy:
?stawkę 11,50 ? brutto/h
?pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
?pracę na jedną zmianę w międzynarodowym zespole
?przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
?możliwość podjęcia dłuższej współpracy
?legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
?cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
?zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
?zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
?dodatki wakacyjne i urlopowe
?opiekę koordynatora w miejscu pracy
?możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
?stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ? +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: [email protected]

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service ? Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/