Zamknij
REKLAMA

Pracowita noc sylwestrowa dla policjantów

11:50, 03.01.2020 | podkom. Żaneta Kowalska
Skomentuj
REKLAMA

Blisko 50 interwencji i 5 nietrzeźwych kierujących - to bilans sylwestrowej nocy na terenie powiatu pilskiego.

To był bardzo pracowity Sylwester dla pilskich funkcjonariuszy. Przez całą noc kilkudziesięciu policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pile czuwało nad bezpieczeństwem bawiących się na terenie naszego powiatu mieszkańców.

Mundurowi tej nocy interweniowali blisko 50 razy. Interwencje były najczęściej związane z zakłóceniem ciszy nocnej oraz awanturami domowymi. Niestety zdarzyły się też osoby, które w znaczący sposób przeceniły swoje możliwości z alkoholem. Te zachowujące się agresywnie, z uwagi na bezpieczeństwo innych osób oraz ich samych, zostały umieszczone w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w pilskiej komendzie. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców, stwarzając realne zagrożenie w ruchu drogowym.

W miniony weekend odnotowano kilkanaście kolizji oraz wypadek drogowy. Doszło także do pożaru domu jednorodzinnego, w którym zginął 38-letni mieszkaniec Piły.

 

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://wyspakobiet.eu/monia25
17:14, 03.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA