Zamknij
REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli półtora kilograma narkotyków

09:29, 22.05.2020 | KPP w Pile
Skomentuj
fot. KPP w Pile
REKLAMA

W ostatnim czasie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zatrzymali 9 mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości substancji narkotycznych.

Ustalenia pilskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości kryminalnej przyczyniły się do zatrzymania 9 mężczyzn związanych z narkotykowym biznesem. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 1200 gramów amfetaminy, 130 gramów marihuany i ponad 250 tabletek ecstasy. Czarnorynkową wartość narkotyków szacuje się na blisko 50 tysięcy złotych.

Działania podjęte przez policjantów doprowadziły do mężczyzny, który w obawie przed zatrzymaniem ukrył poza swoim miejscem zamieszkania blisko 800 gramów amfetaminy. Kolejny z zatrzymanych, oprócz posiadania zabronionych substancji, usłyszy także zarzut kierowania pojazdu pod wpływem środków odurzających. Wśród osób zajmujących się przestępczym procederem znajdował się również mieszkaniec powiatu nakielskiego, który w swoim samochodzie przechowywał ponad 150 gramów różnych substancji psychotropowych. Zdecydowane działania funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Pile udaremniły wprowadzenie narkotyków w dalszy obieg.

Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

maciasmacias

0 0

zamknąć wszystkich niech się nie prują jak do dzieci klamoty doszły,kARAĆ GRUPY PTRZESTĘPCZEJ DO TAKICH SPRAW NIE WARTO PANIE PROKURATORZE BIĆ!!! 20:07, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA