Zamknij
REKLAMA

Bracia Kurkowi mają nowe (stare) władze

20:56, 29.06.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Na walnym zgromadzeniu Bractwa Kurkowego w Wysokiej podsumowano działalność w roku 2019 oraz wybrano nowe władze na kolejną kadencję.

W minionym roku przeprowadzone zostały wszystkie strzelania statutowe oraz dodatkowo Strzelanie Krajeńskie. Na obiekcie "Walochówka" wymienione zostało oświetlenie na energooszczędne oraz - dzięki pozyskanym środkom unijnym - dokończono pokrycia dachowe blachodachówką wszystkich wiat. Zakupiona została również kosiarka samobieżna do koszenia trawy.

Po uzyskaniu przez ustępujący zarząd jednogłośnego absolutorium za poprzedni rok, przystąpiono do wyboru prezesa. Jedynym kandydatem był dotychczasowy prezes - Brat Jan Mrotek. W tajnym głosowaniu uzyskał on jednogłośne poparcie. Również i w zarządzie nie zaszły żadne zmiany. I tak wiceprezesem jest nadal Brat Andrzej Bator, sekretarzem Brat Mirosław Mantaj, skarbnikiem siostra Patrycja Liebrecht, komendantem Brat Jan Jóźwina, a strzelmistrzem Brat Roman Sadzak.

Wybrano też komisję rewizyjną w składzie: Brat Witold Krzyżosiak - przewodniczący, Siostra Kamila Helińska, Brat Roman Jopek. Sąd honorowy będzie działał w następującym składzie: Brat Franciszek Miedziński – przewodniczący oraz Bracia Jarosław Rymarski i Waldemar Kotecki.

Gdy zebranie dobiegło końca siostry i bracia udali się na zewnątrz budynku w celu wykonania zadania w ramach #gaszynchallenge na rzecz chorej Hani Łączkowskiej oraz przeprowadzili zbiórkę pieniężną.

Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Bractwa Kurkowego w Wysokiej zakończył, jak zwykle, wspólny obiad.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%