Zamknij
REKLAMA

Uzgodniono aneks. Powstanie oddział chemioterapii

20:54, 03.07.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Dzięki środkom z budżetów powiatu pilskiego oraz województwa, w Szpitalu Specjalistycznym w Pile powstanie nowoczesny oddział chemioterapii. Każda ze stron wyłoży po 50 procent potrzebnych pieniędzy.

- Marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak uznał naszą argumentację i "usunął" zaproponowane przed laty przez prezydenta Piły zapisy w porozumieniu, które naszym zdaniem były niezgodne z prawem i od kilkunastu dni blokowały możliwość podpisania przez nas stosownego aneksu - poinformował dzisiaj starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Dziękuję wszystkim zaangażowanym w proces pozyskania funduszy na budowę tego jakże potrzebnego oddziału. Radnym rady powiatu (w szczególności radnym Porozumienia Samorządowego i PiS - inicjatorom przekazania 2 mln złotych dla szpitala). Dziękuję również zarządowi województwa wielkopolskiego oraz wszystkim radnym sejmiku, a w szczególności radnym PiS na czele z Adamem Bogrycewiczem, którzy od samego początku przejawili inicjatywę, by samorząd województwa wsparł nas w budowie, a kilka dni temu złożyli stosowną poprawkę do budżetu województwa, której przyjęcie przez radnych sejmiku umożliwi nam zakończenie procedur. Wkrótce rozpocznie się budowa - dodaje starosta.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

michmich

2 0

Tak bez konferencji ? 10:27, 07.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA