Zamknij
REKLAMA

Konkurs fotograficzny "Wyprawa do lasu"

15:59, 13.08.2020 | RDLP w Pile
Skomentuj fot. RDLP w Pile
REKLAMA

Planujesz wyprawę do lasu? Pamiętaj - zabierz ze sobą aparat lub telefon, zrób zdjęcia i weź udział w konkursie fotograficznym RDLP w Pile. Prace można składać do 18 września.

Las jest piękny o każdej porze roku, jednak latem bywa wyjątkowo urokliwy. O świcie czy zmierzchu ukazuje nam swą magiczną odsłonę. Urzeka także rozmaitymi krajobrazami, barwami i zapachami. Latem nadal kwitnie mnóstwo roślin, wiele z nich wydaje już swoje owoce lub nasiona. Owady, płazy, gady, ptaki, mniejsze i większe ssaki stale gdzieś wędrują i czasem pozwalają się zauważyć cierpliwym obserwatorom.

By wziąć udział w konkursie wystarczy tylko zamknąć te ulotne chwile w kadrze, przesłać (zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie) do RDLP w Pile i wziąć udział w konkursie "Wyprawa do lasu". Dzielcie się z nami swoimi obserwacjami, wrażeniami, wyjątkowymi miejscami i spotkaniami z przyrodą.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone wszelkie fotografie wykonane podczas wypraw do lasu, przedstawiające piękno przyrody i krajobrazu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków, uroki wędrówek po lesie, które wzbudzają emocje i zachęcają do spędzania czasu w lesie na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.

Zatem do dzieła! Wstań z fotela, wybierz się do lasu i weź udział w konkursie.

(RDLP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA