Zamknij
REKLAMA

Żabka nowym najemcą Atrium Kasztanowa

16:40, 08.01.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Od 10 stycznia do grona najemców Atrium Kasztanowa dołącza Żabka! W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, skorzystać z szerokiej oferty usług, a także napić się aromatycznej kawy czy zamówić przekąskę na ciepło w Żabka Café. Do sklepu będzie można wejść bezpośrednio przez centrum handlowe lub z zewnątrz galerii.

Nowo otwarta Żabka proponuje szeroki asortyment znanych i lubianych produktów oraz bogatą gamę szybkich i smacznych przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu, a także świeżo parzoną kawę na wynos. Oprócz zakupów kupujący będą mieli możliwość skorzystania z pakietu usług, takich jak: opłacenie rachunków, wysłanie kuponu lotto, zakup doładowań telefonów komórkowych, wypłata gotówki, czy nadanie bądź odbiór przesyłki kurierskiej.

Dla klientów odwiedzających sklep w dniu otwarcia, 10 stycznia br., przygotowano specjalne oferty promocyjne - czeka na nich darmowa degustacja przekąsek na raz tzw. „Hapsów” oraz aromatyczna, ciepła kawa za 1zł z aplikacją mobilną żappka.

Żabka mieści się na parterze, tuż przy wejściu bocznym do Atrium Kasztanowa. Lokal posiada dwa odrębne wejścia - bezpośrednio przez centrum handlowe oraz z zewnątrz obiektu. Sklep otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 6.00-23.00.

- Cieszymy się, że do grona najemców Atrium Kasztanowa dołącza Żabka, w której klienci będą mogli zrobić szybkie zakupy po drodze do pracy lub przekąsić coś ciepłego w ciągu dnia.  Zróżnicowana i szeroka oferta z pewnością zadowoli mieszkańców Piły, długie godziny otwarcia i dwa odrębne wejścia to dodatkowe atuty sklepu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Żabki już w niedzielę, od godziny 10.00, gdzie czekać będą na klientów specjalne promocje - mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby klientów. Prezentuje nowoczesną koncepcję handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

witcherwitcher

2 1

omijać szerokim łukiem,kupując w,,Żabce",tuczysz du..ę Rydzykowi ! 20:31, 08.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

córkacórka

1 0

witcher zadomowiony w chawirze wiochy na peryferiach powiatu nie bywa w Pile, dlatego jego filipiki i jeremiady o bojkocie Żabki są jak etos wydawcy-naczelnego ulotki, który niewiedzę i niepamięć nosi na swojej szturmówce walki o lepszą przyszłość dla wnucząt poczętych i wyplenionych. 19:31, 10.01.2021


pp

1 2

noga moja tam nie postanie 21:15, 08.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

[*][*]

1 1

ponoć Krycha zdycha 18:04, 09.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

tuczniak-pijaczektuczniak-pijaczek

1 0

jak się ma męża z budyniem zamiast mózgu, to nic dziwnego, że żyć się nie chce 08:54, 10.01.2021


Kisiel i bigos Kisiel i bigos

1 1

Zaszczytne miano budynia nosił słynny samorządowiec z Gdańska, Adamowicz, któremu wyszło bokiem. Dlatego należy z ostrożnością podchodzić do prób mnożenia desygnatów, zwiększania zakresu znaczeniowego pojęcia - budyń. 19:36, 10.01.2021


REKLAMA