Zamknij
REKLAMA

Uroczysko Henrykowo: raj na wielkopolskiej ziemi!

08:00, 15.03.2022 | promocja
Skomentuj
REKLAMA

"Uroczysko Henrykowo" to wyjątkowej urody miejsce do spędzenia czasu z przyrodą na wyciągnięcie ręki. W plebiscycie czytelników Głosu Wielkopolskiego otrzymało tytuł: "Gospodarstwo Agroturystyczne Województwa Wielkopolskiego 2021".

W tym rejonie Henrykowa na mapie nie znajdziemy. To sami goście nazwali to siedlisko "Uroczyskiem Henrykowo" i tak już zostało. Aby tam trafić, ze Złotowa trzeba kierować się drogą na Lędyczek. Półtora kilometra od granic miasta, we wsi Dzierzążenko, wzrok przykuje posiadłość z dużą bramą wjazdową krytą strzechą. To właśnie tu!

Zlokalizowane na obszarze 22 hektarów "Uroczysko Henrykowo" to miejsce pełne zieleni, atrakcyjnych zakątków i zapachu sosen. Idealne na pobyty indywidualne, integracyjne i wakacje letnie. To prawdziwa oaza spokoju, ciszy i przyrody na wyciągnięcie ręki, sprzyjająca odpoczynkowi z dala od ulicznego zgiełku, z czystym, ekologicznym środowisku, z małą odrobiną luksusu.

To prawdziwie urokliwy zakątek na organizację zjazdów rodzinnych i firmowych oraz wesel i komunii - w eleganckim namiocie oraz sali biesiadnej. Do dyspozycji gości są komfortowo urządzone domki, od 4 do 8-osobowych.

W uroczysku znajduje się też czytelnia, pomieszczenia zabaw dla dzieci, plac zabaw, siłownia, kort tenisowy, boiska do siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, bilard, piłkarzyki, ping-pong. Można także popływać rowerami wodnymi, łowić ryby - a potem samemu je przyrządzić, można też to i owo uwędzić.

W letnie dni w tutejszej plantacji zaopatrzysz się w borówkę amerykańską, zaś jesienią w pyszne orzechy laskowe oraz grzyby, w które obfituje Uroczysko. A po powrocie z grzybobrania albo wędkowania ogrzejesz się przy nastrojowym kominku.

Chcesz wypocząć w niepospolitym otoczeniu zieleni, lasu i stawów, wśród mozaiki licznych siedlisk? Zadzwoń do Basi - 602 504 066 lub Grażyny - 604 226 418 albo napisz e-maila na adres: [email protected].

Przyjedź i naładuj baterie w "Uroczysku Henrykowo" - w agroturystycznym raju na wielkopolskiej ziemi!

(promocja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%