Zamknij
REKLAMA

Pilskie firmy mogą spać spokojnie!

16:44, 12.02.2019 | art. promocyjny
REKLAMA
Skomentuj

Kancelaria Brokerska WTB, jedna z największych w regionie wielkopolski firm brokerskich sektora ubezpieczeń, uruchomiła oddział w Pile.

Pilski oddział, mieszczący się przy ulicy Kilińskiego 8, to pierwszy oddział wywodzącej się z Leszna wielkopolskiego kancelarii. Leszczyńscy brokerzy na rynku ubezpieczeń funkcjonują od 2002 roku. Dziś WTB tworzy ponad 30 specjalistów, a w tym licencjonowani brokerzy ubezpieczeniowi oraz zespół prawny, który od podszewki zna prawidła ubezpieczeniowego rynku.

- Piłę wybraliśmy nieprzypadkowo - mówi Dorota Galon, dyrektor handlowy Kancelarii Brokerskiej WTB. - W ostatnich miesiącach otrzymaliśmy szereg zapytań od lokalnych przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń, co skłoniło nas do szerszej analizy rynku i wreszcie decyzji o otwarciu biura handlowego. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód może bardzo przydać się na lokalnym rynku – podkreśla.

Kancelaria Brokerska WTB na przestrzeni lat zdobyła wszechstronne doświadczenie w takich obszarach gospodarki jak: przemysł transportowy, spożywczy, rolny, stalowy, czy papierniczy. Rocznie likwidujemy ponad 1000 szkód co najmniej z 95% skutecznością.

To właśnie pilskie przedsiębiorstwa z różnych branż są obiektem zainteresowania kancelarii, która przygotowuje indywidualne programy ubezpieczeniowe, przeprowadza niezobowiązujące audyty bezpieczeństwa i doradza w zakresie zarządzania ryzykiem. Słowem zgodnie z misją firmy, kancelaria zwiększa strefę bezpieczeństwa firm, zapewniając im idealne warunki do rozwoju. Kluczowa w tych usługach jest przede wszystkim znajomość prawa i umiejętność takiego konstruowania warunków umów ubezpieczenia, które gwarantują skuteczną i szybką likwidację szkód.

- Widzę potencjał na moim rodzimym rynku w zakresie sprzedaży profesjonalnych usług ochrony ubezpieczeniowej. Biznes pilski dobrze się rozwija, coraz częściej myślenie o ochronie nabiera wymiaru strategicznego - powiedziała na otwarciu oddziału Barbara Glabś, kierownik oddziału w Pile.

Warto podkreślić, że działalność brokera ubezpieczeniowego regulowana jest ustawowo i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

(art. promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

biznesmenbiznesmen

3 0

uff, no to już jestem naprawdę spokojny 13:31, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WójtWójt

4 2

Mariusz, czemu zawdzięczamy ten "materiał"? Coś się lało na otwarciu czy jak? 18:20, 13.02.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

wójtowawójtowa

3 1

Tak, z ciebie 19:15, 13.02.2019


Klub AAKlub AA

0 0

W podtekście tego doniesienia jest problem alkoholowy. Kto poszukuje miejsc, gdzie można się darmo podłączyć do flaszki z zawartością EtOH, ma utrwalony ciąg pompy ssącej napędzanej patologicznym cyklem przemian biochemicznych wytworzonych w ciągu życia osoby, która musiała w pewnym momencie stracić kontrolę nad sobą. Teraz prowadzi go flaszka z naklejoną banderolą akcyzy, lub bimber. 09:07, 08.03.2019


REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone