Zamknij
REKLAMA

Testowanie oprogramowania od podstaw

08:39, 08.05.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Marzysz o karierze w branży informatycznej? Chciałbyś więcej zarabiać? Chcesz wiedzieć, czym zajmuje się tester oprogramowania? Chciałbyś zaoszczędzić czas na szukanie i od razu tworzyć testy i pisać proste programy testujące?

25 maja (sobota) w Pile odbędzie się kurs trwający jeden dzień. W ciągu 8 godzin będzie można poznać teorię testowania oprogramowania, wiele sposobów planowania testów manualnych, stworzysz też swoje testy automatyczne. To bardzo ważne, ponieważ umiejętność automatycznego tworzenia oprogramowania jest niezwykle cenna na rynku pracy i niemal gwarantuje pracę na wiele lat.

Program szkolenia "Testowanie oprogramowania od podstaw": Wprowadzenie do testowania, korzyści. Oferty pracy i wymagania, które stawiają pracodawcy. Rodzaje testów według Google i ISTQB. Najważniejsze metody testowania oprogramowania. Praktyczne zadania - testy manualne. Tworzenie testów jednostkowych w języku C#. Uruchomienie testów i interpretacja wyników. Tworzenie testów funkcjonalnych za pomocą biblioteki WebDriver. Uruchamianie testów w różnych przeglądarkach internetowych. Praktyczne ćwiczenia - WebDriver.

Organizatorem szkolenia jest Pilska Szkoła Programowania. Cena szkolenia to 499 zł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%