Zamknij
REKLAMA

A Ty - jaki/jaka jesteś? Co u Ciebie dominuje? Sprawdź!

12:40, 01.09.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Pracownia Edukacji i Coachingu jest organizatorem dwudniowego szkolenia "Klucz do Twojego mózgu".

Szkolenia odbędą się 14-15 września w Pracowni Edukacji i Coachingu przy alei Niepodległości 23/3 w Pile (początek o godzinie 9.00).
14 września na treningu Structogram dowiesz się o kluczu do poznania siebie. Poznasz swoje predyspozycje, mocne i słabe strony oraz możliwości, jakie daje Ci Twoja natura.

Trening ten to coś dla Ciebie, jeśli chcesz: mieć poczucie, że lubisz to, co robisz i wiedzieć, że inni doceniają Twoją pracę; poprawić swoją sytuację finansową poprzez realizowanie Twojego prawdziwego potencjału; zajmować się tym, co zgodne z Twoim wnętrzem i naturą, a rzeczy, które przyprawiają Cię o ból głowy zostawić innym; rozumieć siebie i innych oraz pozbyć się poczucia wyobcowania; sięgnąć sukces swoim własnym, indywidualnym sposobem.

15 września na treningu Structogram - Triogram otrzymasz niezawodne narzędzie, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać, jak myśli i jak czuje Twój rozmówca, i zaczniesz komunikować się w jego języku. To trochę tak, jakbyś dostał/a klucz do jego umysłu!

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone