Zamknij
REKLAMA

W Pile porozmawiają o zagranicznym biznesie

09:44, 20.09.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

7 października siedzibie Oddziału WARP Sp. z o.o. przy ulicy Grunwaldzkiej 2 w Pile odbędzie się konferencja "Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie". To jedna z cyklu konferencji współorganizowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju, które odbywać się będą w stolicach subregionów.

To rozszerzona formuła konferencji organizowanych w Poznaniu, cieszących się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Z jednej strony zebrane zostaną najważniejsze informacje z wcześniejszych wydarzeń, również te dotyczące różnic kulturowych, które często warunkują udany biznes, z drugiej strony celem jest pokazanie szerokiego spektrum możliwości jakie dają oferty poszczególnych spółek samorządowych. Będzie więc mowa o niskooprocentowanych pożyczkach, w tym "Jeremie2", środkach unijnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, poręczeniach i gwarancjach.

Podczas konferencji zostanie stworzona specjalna strefa B2B do indywidualnych rozmów. Ważnym punktem programu będzie wykład na temat skutecznego wejścia na rynki zagraniczne wygłoszony przez gościa specjalnego. Potencjał inwestycyjny i eksportowy na Bliskim Wschodzie oraz Afryce przybliży Antoni Mielniczuk, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju Współpracy Gospodarczej. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA