Zamknij
REKLAMA

Zarabiaj pieniądze przy orchideach!

08:40, 03.02.2020 | artykuł promocyjny
REKLAMA

Nie boisz się nowych wyzwań? To jest praca dla ciebie! Prężnie działająca firma z Holandii otwiera w Nowej Wsi Ujskiej swój kolejny oddział, w którym na początek zatrudnienie znajdzie około 20 osób. Docelowo nawet 80.

To praca typowo kobieca, wymagająca sprawności manualnej. Jest lekka, ale wymaga precyzji i dokładności w wykonywaniu obowiązków, często pod presją czasu. Polega ona na sortowaniu i plantowaniu szczepek orchidei trafiających na tacki wzrostowe.

Miejsce pracy charakteryzować się będzie przyjemną, ciepłą atmosferą - przy specjalnych stołach, a każde stanowisko pracy będzie wyłącznie siedzące. Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie (po przepracowaniu 3 miesięcy podwyżka), ubezpieczenie, opiekę koordynatora i pakiet socjalny oraz zatrudnienie w rozwijającym się zespole.

Praca będzie całoroczna, w systemie jednozmianowym, najprawdopodobniej w godzinach 7:00-15:00.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną do podjęcia nowego wyzwania, potrafisz wykazać się zaangażowaniem, nie boisz się pracy na czas, która musi być precyzyjnie wykonana, i chcesz poznać, jak to powinno być DOBRZE ZROBIONE - zapraszamy do kontaktu z biurem "GOODMORNING" w Złotowie, tel. 67 263 51 60 lub wysłanie CV na adres: [email protected].

(artykuł promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA