Zamknij
REKLAMA

Szukasz artykułów BHP? Jest Aspil na Świerkowej!

17:11, 05.03.2020 | art. promocyjny
Skomentuj
REKLAMA

Na pilskim osiedlu Podlasie przy ulicy Świerkowej 70 otwarto sklep stacjonarny Aspil Centrum BHP Piła.

Firma Aspil jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się kompleksowym zaopatrzeniem firm oraz klientów indywidualnych w artykuły BHP. W ofercie sklepu znajduje się m.in. odzież robocza, rękawice ochronne, buty robocze, instrukcje BHP, gaśnice, apteczki i co potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy.

Podwozimy zakupiony towar pod wskazany adres na terenie miasta Piły. Nie ma minimalnej kwoty zakupu - podwieziemy wszystko i w każde miejsce w Pile! Sprawdź nas. Masz firmę i szukasz dostawcy, który kompletnie zaopatrzy Cię w artykuły BHP? Zadzwoń 731 038 765 albo napisz maila na adres [email protected] z zapytaniem o ofertę, a przygotujemy ją specjalnie dla Twojej firmy.

(art. promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA