Zamknij
REKLAMA

PANEK CarSharing rośnie w siłę. Jeżeli jesteś mieszkańcem Piły lub okolic - zachęcamy do skorzystania!

12:41, 12.10.2020 | artykuł promocyjny
Skomentuj fot. PANEK
REKLAMA

Właśnie zaczynają się odbiory kolejnych samochodów, wkrótce w Warszawie będzie ich aż 1200. Zwiększy się też liczba aut w innych miastach, znaczne zmiany szykują się w Poznaniu.

PANEK ma już ponad 150 stref wynajmu w całym kraju, teraz czas na zwiększenie liczby samochodów. Na początek Warszawa, tutaj właśnie kończą się odbiory kolejnej partii Fiatów 500 z podkładkami dla dzieci, po nich przyjdzie czas na inne modele, odbiory będą trwać aż do końca roku. Kolejny na mapie zmian będzie Poznań, tam także pojawią się nowe samochody i zaktualizowane strefy wynajmu.

PANEK CarSharing ma już ponad 50% rynku usług CarSharingowych w Polsce, zakomunikował również, że szykuje się do przejęcia udziałów innej firmy związanej z rynkiem współdzielonej mobilności. W tej chwili sama flota największego carsharingu w kraju opiewa na wartość około 200.000.000 zł, a samochodów z dnia na dzień jest coraz więcej.

Zmiany widać także we flocie, do usługi dołączyły właśnie Lexus RC300 i BMW i8, które jest najdroższym obecnie jeżdżącym samochodem w CarSharingu na świecie. Zarząd zapowiada jednak, że to nie koniec, bo kolejny super samochód wynajmowany w klasie Extreme został już kupiony.

W ostatnim miesiącu w ofercie PANEK pojawiły się również samochody dostawcze, które również można wynająć na minuty, tutaj także zapowiada się rychła szansa rozwoju. Pojawiają się informacje, że firma myśli o kolejnych autach do przewozu towarów, które będą nieco mniejsze od wprowadzonych już Renault Masterów L3H2.

PANEK S.A., spółka będąca właścicielem PANEK CarSharing, w tym roku obchodzi 20. urodziny. Dzięki tak dużemu doświadczeniu w wynajmie samochodów jest traktowana jako wiarygodny partner biznesowy, co wpływa na tak dynamiczne zmiany w obrębie zakupu nowej floty.

(artykuł promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA