Zamknij
REKLAMA

Signify: Eran Görgen zastąpi Bogdana Rogalę

10:12, 28.09.2021 | Signify
Skomentuj
REKLAMA

Od 1 października br. funkcję dyrektora generalnego Signify na region Europy Wschodniej obejmie Eran Görgen, który z firmą związany jest od 21 lat. Dotychczasowy dyrektor generalny Signify na Europę Wschodnią Bogdan Rogala po 38 latach pracy w Signify (poprzednio Philips Lighting) przechodzi na emeryturę.

Od października br. rolę dyrektora generalnego na region Europy Wschodniej obejmie Eran Görgen, który będzie kierował organizacją z Warszawy. Dotychczas pełnił rolę dyrektora generalnego Signify w Turcji i w regionie północnej Afryki (Maghreb).

Eran Görgen pracuje w branży oświetleniowej od początku swojej drogi zawodowej. W 2000 roku rozpoczął pracę w Philips Lighting w Turcji. W późniejszych latach odpowiadał za marketing i sprzedaż w takich krajach jak Polska, Rumunia, Węgry, Holandia i Słowacja. Pełnił również rolę dyrektora marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią. W 2017 roku, Eran Görgen został dyrektorem generalnym Signify w Turcji, a od kwietnia 2020 roku, objął również rolę dyrektora generalnego na region północnej Afryki.

- Objęcie funkcji dyrektora generalnego na region Europy Wschodniej w Signify to dla mnie zaszczyt. W trakcie swojego doświadczenia zawodowego w Philips Lighting/Signify miałem okazję realizować wiele projektów w tym regionie i cieszę się, że będę miał dalszą możliwość rozwoju oświetlenia zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy Wschodniej. Mam nadzieję, że wspólne działania z naszymi partnerami biznesowymi zaowocują licznymi sukcesami - mówi Eran Görgen.

Życiową pasją przechodzącego na emeryturę Bogdana Rogali jest oświetlenie, któremu poświęcił całą swoją karierę. Z firmą Philips Lighting/Signify związany jest od 38 lat i pełnił w niej różne funkcje kierownicze wyższego szczebla, w tym funkcję dyrektora generalnego Philips Lighting w Polsce, Country Managera Royal Philips Polska, a przez ostatnie 10 lat dyrektora generalnego na Europę Wschodnią w Signify, a wcześniej w Philips Lighting. Odegrał kluczową rolę we wprowadzaniu zmian technologicznych i biznesowych na rynku oświetleniowym Polski i Europy Wschodniej, wyznaczając najwyższe standardy i inspirując innych do pracy zespołowej, innowacyjnego myślenia i osiągania ambitnych celów biznesowych. Dzięki swojej niespożytej energii, pasji do wykorzystywania nowych możliwości i koncentracji na kliencie, z powodzeniem zbudował wiodącą pozycję rynkową Signify, a wcześniej Philips Lighting, w Europie Wschodniej.

Podczas swojej wieloletniej pracy Bogdan Rogala stworzył silną, wielokulturową i odnoszącą sukcesy organizację sprzedaży, dzięki wyważonemu, pełnemu pasji podejściu do ludzi i wyników. Angażował się również aktywnie w działalność społeczną, wspierając wiele organizacji i inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności, edukacji i równości społecznej.

- Dzięki pracy w Signify miałem unikalną szansę wspierać rozwój nowych technologii i rynku oświetleniowego, aktywnie uczestniczyć w transformacji rynku i polskiej gospodarki oraz budować pozycję firmy, która od wielu lat jest liderem branży. Serdecznie dziękuję za wiele lat wspólnych wyzwań i działań. Życzę Eranowi samych sukcesów! - mówi Bogdan Rogala.

(Signify)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%