Zamknij
REKLAMA

W sobotę II Memoriał Wiesława Rutkowskiego

09:23, 18.09.2019 | Remigiusz Kaja, Rzecznik Prasowy KŻ Polonia Piła
REKLAMA
Skomentuj

21 września na stadionie przy ulicy Bydgoskiej w Pile rozegrany zostanie II Memoriał Wiesława Rutkowskiego, zawodnika Polonii i Kolejarza Piła w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

W 2012 roku zwycięzcą I Memoriału Wiesława Rutkowskiego został Damian Baliński. Turniejowi towarzyszyły wtedy zmagania żużlowców amatorów oraz zawody quadów. W tym roku memoriał skoncentrowany będzie na zmaganiach zawodników profesjonalnych. Działacze pilskiego klubu nie ukrywają, że wśród uczestników turnieju znajdą się zawodnicy, którzy są w kręgu zainteresowań w kontekście startów w Polonii w kolejnym sezonie. Na ten moment szczegóły utrzymywane są jednak w tajemnicy.

Nazwiska zawodników będą sukcesywnie przedstawiane kibicom. Pewnym jest, że działacze skompletowali ciekawe zestawienie i kibice, którzy w sobotę 21 września o godzinie 14:45 zasiądą na trybunach przy ulicy Bydgoskiej, nie będą zawiedzeni.

Sam turniej to nie jedyna atrakcja, jaka będzie czekała na kibiców. W tym roku obchodzimy 20-lecie zdobycia przez Polonię tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Z tej okazji działacze wystosowali zaproszenia do byłych zawodników klubu z Piły. Spotkanie byłych żużlowców, którzy reprezentowali barwy naszego klubu, będzie z pewnością miłym akcentem turnieju.

Biletem wstępu na II Memoriał Wiesława Rutkowskiego będzie program zawodów w cenie 10 zł (dzieci i młodzież szkół podstawowych - wstęp wolny). To również ukłon działaczy w stronę pilskich kibiców i forma podziękowania za wsparcie i doping w sezonie 2019.

(Remigiusz Kaja, Rzecznik Prasowy KŻ Polonia Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone