Siatkarkom Enea PTPS Piła nie udało się pokonać na własnym terenie Developres SkyRes Rzeszów pod wodzą Stephane'a Antigi.
Mimo dość wyrównanej gry, pilanki nie zdołały zatrzymać rywalek w końcowej fazie setów, co dało rzeszowiankom wygraną w trzech setach. W tych momentach bardzo dobrą grę pokazała nie do zatrzymania Katarzyna Zaroślińska-Król, która też została wybrana zawodniczką meczu.
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25 i 21:25).
Nowacka: trzeba dostosować wynagrodzenia nauczycieli do
dać plus ale coś nie wskakuje,to napiszę zgadzam się z panem/panią
Chciałam
19:19, 2025-11-09
49,4 proc. badanych: Tusk lepszy od Nawrockiego
Nasz prezydent pan Karol Nawrocki😘😘😘
♥️
19:13, 2025-11-09
Park, którego nie będzie…
Nasz prezydent pan Karol Nawrocki🥰🥰🥰
♥️
19:12, 2025-11-09
Przegrana do zera. Imielin dużo lepszy
Niestety, marzenia, ambicje awansu, do wyższej ligi, trzeba odłożyć, do kiedy? Do wtedy, jak pojawi się, mocny sponsor, z wielką kasą. Bo narazie, to wszystko jest dobre, ale na 1 ligę, i czołganie, powoli, do przodu, z odruchami, do tyłu. Baj, baj.
Dry
16:45, 2025-11-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz