Wiktor najlepszy w III Grand Prix Wielkopolski

08:39, 19.02.2020 fp

Wiktor Puciłowski z Łobzonki Wyrzysk został zwycięzcą III Grand Prix Wielkopolski Młodzików w Tenisie Stołowym w Poznaniu.

To był dzień Wiktora! Do gry finałowej nie stracił seta, a w finale stojącym na bardzo wysokim poziomie pokonał Michała Kaźmierczaka z Opalenicy 3:1. Tym samym podopieczny Krzysztofa Pijanowskiego awansował do III Grand Prix Polski, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Sępólnie Krajeńskim. Zawodnik Łobzonki Wyrzysk ma ma tam zapewniony udział w turnieju głównym.

Warte uwagi jest to, że w Poznaniu wystartowało aż 66 tenisistów. Pozostali chłopcy z Wyrzyska zajęli następujące miejsca : Karol Jagodziński 13, Jakub Kartosz 17, Jan Kałużny 29. W turnieju wystąpiło jeszcze dwóch żaków Łobzonki, dla których gra w tym turnieju była okazją do nabrania doświadczenia i ogrywania się z najlepszymi. Byli to Patryk Ożga i Bartosz Maciejewski, którzy zwyciężyli po jednym spotkaniu, trzy przegrali i zajęli dalsze miejsca. Gratulacje dla całej szóstki!