W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile odbył się VII turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego w kickboxingu.
Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał starosta pilski Eligiusz Komarowski, który od pierwszej edycji patronuje imprezie, oraz prezes spółki Miejska Energetyka Cieplna Piła Rafał Łaski - główny sponsor zawodów.
Na zaproszenie organizatora, klubu Sporty Walki Piła, odowiedziało ponad 100 zawodników z takich klubów, jak Savigynos Men? Centras z Wilna, ŁKS Łódź Boks, Pretorium, A&W Team Obrowo, Klub Sportowy Bulldog Gorzów, Czerwony Smok sekcja Wągrowiec, MLKS Spider Złotów, Smok Toruń, Golden Dragon Gym, Rebelia Kartuzy, KSW Szczecinek, Polonia 1912 Leszno boks i kickboks, Center-Team Odolanów, Klub Sportowy Piechotka Team oraz SWP sekcja Drawsko. Odbyło się ponad 60 walk!
Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Sportów Walki w składzie: Dawid Siek, Piotr Woźniak, Michał Haiwka, Xavier Rzeszut, Miłosz Bogucki, Oliwier Głowacki, Kacper Krygier, Dominik Litwiejko, Rafał Andrzejewski, Alicja Bartosińska, Jakub Szymanowski, Błażej Król, Anita Leniec, Julia Knozowska, Klaudia Król, Klaudia Mikołajewska, Julia Janicka, Miłosz Kowal, Marek Świnoga, Oliwier Góra, Kordian Romel, Nikola Górska i Martyna Rerek.
Wyniki tego dnia nie były najważniejsze, ale warto podkreślić, że większość pojedynków nasi zawodnicy zwyciężali.
Turniej tradycyjnie był częścią Pilskich dni pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jego organizację wsparli: Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile, Miejska Energetyka Cieplna w Pile, Spaw-met, Kolejowy Sklep Sportowy, Auto-Luboński Adam Luboński, Bowling Rodło, AKOM - Systemy zabezpieczeń i teletechnika, Ultrassimo Projekty Graficzne.
Zamknęła się książka Jej życia... Odeszła Iwona Belter
nic nie nie czyta nawet art.w brukowcu,prawie połowa nie rozumie tego co czyta,30%rozumie ale niewiele,co 10 absolwent podstawówki nie potrafi czytać,10mln Polaków nie ma w domu ani jednej książki,co 6 mgr to analfabeta funkcjonalny,Polska ma 16 noblistów Niemcy 102,Polak kupuje średnio 1,5 książki rocznie Czech 14,40%Polaków myli się czytając rozkład jazdy,w ZSZ analfabeci stanowią 30 %...time to die ! 😠
większość Polaków
16:49, 2026-05-14
Zamknęła się książka Jej życia... Odeszła Iwona Belter
Bolesna strata... 🥺🥺🥺
Kaja Kunicka
16:05, 2026-05-14
Rozmowy bluesowe w Labiryncie
Nie odpowiadamy za stan umysłu hejtera leman😡wicza, który hejtować codziennie tu musi - bo inaczej się udusi. Leku na taki przypadek dotąd nie wynaleziono. Być może dlatego, że medycyna nie spodziewała się, że pojawi się kiedyś taki umysłowy przychlast jak to pośmiewisko Piły, Wałcza, Tuczna i okolic.
lek.psych.
14:52, 2026-05-14
Rząd przyjął nowe przepisy przeciw szarlatanom
z tzw,,cudami"?te wszystkie,,cudowne"odrzucenia kul,powstanie z wózka,cofnięcia raka na skutek wizyty w,,cudownych"miejscach objawionych przez pastuszków analfabetów albo stukniętej schizofreniczki chorej na gruźlicę ? 🙂
a co
13:31, 2026-05-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz